اخبار ارز دیجیتال

هشدار کلاهبرداری: اکانت Algorand Founder X هک شد، مراقب باشید

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکانت توییتر موسس الگوراند هک شد. در یک سری توئیت های گمراه کننده، هکر ادعا کرد که به ازای هر درصد کاهش قیمت ALGO در این هفته، ۱ ETH توزیع می شود، همراه با آرزوی بی قید و شرط برای موفقیت. صادقانه بگویم، هیچ یک از اینها درست نیست.

توییت دیگری که مملو از کنایه بود، ادعاهای مشکوکی را در مورد آینده الگوراند مطرح کرد و به گفتگوی ساختگی با “جناب عالی” جاستین سان در مورد بهبود شهرت Algorand از طریق راه اندازی TUSD (دلار واقعی) و VRUSD (USD واقعی) اشاره کرد. کنترل کامل شبکه و حقوق استخراج توکن بخشی از استراتژی فعلی Algorand است.

توییت الگوراند
منبع: ایکس

اکیداً به جامعه Algorand و به مخاطبان ارزهای دیجیتال توصیه می‌شود که از درگیر شدن با پیوندها، تبلیغات یا دستورالعمل‌های ناشی از حساب هک شده خودداری کنند. تعامل با چنین محتوایی ممکن است منجر به کلاهبرداری بیشتر، ضرر مالی یا رهگیری اطلاعات شخصی شود.

شایان ذکر است که قیمت بازار ALGO هیچ واکنشی به این توییت های جعلی نشان نداد. از کاربران خواسته می شود که فقط به اظهارات تایید شده از کانال های رسمی Algorand اعتماد کنند و نسبت به پیشنهاداتی که برای صحت به نظر می رسد بسیار محتاط باشند.

انتظار می رود که تیم Algorand فوراً به نقض امنیتی رسیدگی کرده و یکپارچگی کانال های ارتباطی را بازیابی کند. در این بین باید از طریق بیانیه‌های رسمی در کانال‌های جایگزین مانند دیسکورد یا تلگرام به جامعه اطلاع رسانی شود و از تعامل با پست‌ها و لینک‌های مشکوک در شبکه‌های اجتماعی خودداری شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا