اخبار ارز دیجیتال

نرخ های جدید SBF، روز شاپلا فورک، ایموجی به عنوان مشاوره مالی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برترین داستان های هفته کیفرخواست جایگزین بدون مهر و موم علیه سام بنکمن-فرید شامل 12 کیفرخواست جنایی مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید (SBF) توسط قاضی فدرال که ریاست پرونده او را بر عهده دارد به چهار فقره اتهام متهم شده است. بر اساس کیفرخواست جایگزین شده، 12 اتهام جنایی علیه بنکمن-فرید وجود دارد که 8 فقره جرم تبانی مربوط به کلاهبرداری است. […]

برترین اخبار هفته

کیفرخواست جایگزین بدون مهر و موم علیه سام بنکمن-فرید حاوی 12 کیفرخواست جنایی

سام بنکمن-فرید (SBF) مدیر عامل سابق FTX به چهار اتهام جنایی جدید توسط قاضی فدرال که ریاست پرونده او را بر عهده دارد، متهم شده است. بر اساس کیفرخواست جایگزین شده، 12 اتهام جنایی علیه بنکمن-فرید وجود دارد که شامل هشت فقره کلاهبرداری در ارتباط با توطئه و چهار اتهام کلاهبرداری با سیم و کلاهبرداری از اوراق بهادار است. با امکان تغییر شرایط وثیقه، وکیل بانکمن-فرید یک کارشناس امنیتی را برای کمک به قاضی فدرال برای نظارت بر پرونده کلاهبرداری او استخدام می کند. کارشناسان فنی به قضات کمک می کنند تا مشکلات مربوط به پیام های رمزگذاری شده، برنامه های پیام رسانی متمرکز بر حریم خصوصی و VPN ها را حل کنند.

به روز رسانی اتریوم Shapella تاریخ جدیدی دریافت می کند و راه را برای رفع اتریوم باز می کند

تیم بیکو، توسعه دهنده هسته اتریوم اعلام کرده است که ارتقاء بلاک چین Shapella برای 28 فوریه برنامه ریزی شده است. ارتقاء شبکه Shapella در شبکه Sepolia در epoch 56832 فعال خواهد شد. تغییرات کلیدی در لایه اجماع شامل خروج کامل و جزئی اعتباردهنده ها و تاریخچه حالت مستقل و بلوک است. انباشته‌ای که جایگزین ریشه‌های تاریخی مفرد اصلی می‌شود. پس از فورک Seporia، گام بعدی انتشار ارتقاء شانگهای در شبکه آزمایشی Ethereum Goerli است که برای ماه مارس برنامه ریزی شده است.

همچنین بخوانید
ویژگی

خشونت جنسی در هند: نقش بلاک چین در توانمندسازی بازماندگان

ویژگی

هنرمند بریتانیایی دیمین هرست از NFT برای محو کردن خطوط بین هنر و پول استفاده می کند

قانونگذاران ایالات متحده لایحه ای را با هدف محدود کردن اختیارات فدرال رزرو بر دلار دیجیتال ارائه کردند

تام امر، نماینده کنگره ایالات متحده، قانونی را ارائه کرده است که می تواند صدور ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) توسط فدرال رزرو را محدود کند. به گفته Emmer، قوانین ضد نظارت CBDC برای محافظت از حقوق خصوصی اقتصادی آمریکایی ها در نظر گرفته شده است. این لایحه فدرال رزرو را از صدور مستقیم دلارهای دیجیتال برای هر کسی منع می کند، بانک های مرکزی را از اجرای سیاست های پولی مبتنی بر CBDC منع می کند و به طور بالقوه نیازمند شفافیت در پروژه های مرتبط با دلارهای دیجیتال است.

ایموجی به عنوان مشاوره مالی به حساب می آید و دارای عواقب قانونی، قوانین قضاوت است

یک قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده حکم داده است که پیکتوگرام هایی مانند کشتی های موشکی، نمودارهای سهام و کیسه های پول نشان دهنده سودهای پولی سرمایه گذاری هستند. این تصمیم بخشی از پرونده اخیر دادگاه است که در آن درخواستی مبنی بر اینکه Dapper Labs NBA Top Shot Moments NFT قوانین امنیتی را نقض کرده است، رد کرده است. لیزا براگانکا، مدیر اجرایی سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در توییتی به کاربران در مورد عواقب قانونی احتمالی استفاده از شکلک‌هایی که می‌توانند سودهای آینده را نشان دهند، هشدار داد. من به شما هشدار دادم.

Ankr برای ارائه خدمات نود سازمانی با مایکروسافت شریک می شود

مایکروسافت با ارائه دهنده زیرساخت بلاک چین غیرمتمرکز Ankr برای ارائه یک سرویس میزبانی نود جدید در Microsoft Azure Marketplace شریک شده است. این مشارکت فناوری های هر دو شرکت را با هم ترکیب می کند و زیرساخت بلاک چین Ankrs را با راه حل های ابری مایکروسافت ترکیب می کند. Enterprise Node Deployment Service اتصال بلاک چین با تاخیر کم را برای پروژه های Web3 فراهم می کند. این سرویس می تواند تراکنش ها را انتقال دهد، قراردادهای هوشمند را مستقر کند و داده های بلاک چین را بخواند و بنویسد.

برنده و بازنده

بیت کوین برای آخر هفته (بیت کوین) است 23245 دلار، اتر (اتریوم) و 1596 دلار و XRP و 0.37 دلارکل سرمایه بازار است 1.06 دلار با توجه به CoinMarketCap، تریلیون.

در میان 100 ارز دیجیتال بزرگ، 3 افزایش دهنده آلتکوین برتر این هفته Stack هستند. (STX) 122.16٪، Conflux (CFX) 95.19% و انکر (ANKR) 38.31 درصد.

3 بازنده برتر آلتکوین این هفته فانتوم هستند (FTM) -16.07٪، dYdX (DYDX) -13.26% و حلقه حلقه (LRC) -14.41٪.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کریپتو، حتما تحلیل بازار کوین تلگراف را مطالعه کنید.

همچنین بخوانید
ویژگی

پروژه بلاک چین برای فعال کردن انرژی های تجدیدپذیر

ویژگی

بازنشستگی پیش از موعد با کریپتو؟بازی با آتش

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

فکر می کنم وقت آن رسیده است که وزارت خزانه داری، فدرال رزرو، CFTC، SEC، همه ما در مورد ارزهای دیجیتال گرد هم آییم.

ماکسین واترز، نماینده ایالات متحده در کالیفرنیا

جایی که دموکراسی سقوط کرده است، من فکر می‌کنم که به وضوح به ارزهای فیات مربوط می‌شود، و فکر می‌کنم بیت‌کوین به نوعی این مشکل را برطرف خواهد کرد.

الکس گلادشتاین، مدیر ارشد استراتژی بنیاد حقوق بشر

استخراج بیت کوین واقعاً می تواند مرزهای نوآوری و سرمایه گذاری در انرژی های تجدیدپذیر را افزایش دهد.

جیمی لوورتون، مدیر عامل هات 8

با اقدام بدون مجوز کنگره، [the SEC] به ایجاد یک محیط نظارتی گیج کننده ادامه می دهد و به سرمایه گذارانی که باید از آنها محافظت کنند آسیب می رساند.

اتاق بازرگانی دیجیتال

روزهایی که شرکت‌های رمزارز مانند CoinEx طوری رفتار می‌کردند که قوانین اعمال نمی‌شوند، گذشته است.

لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک

از نظر بالینی، افزایش ثابتی در افرادی که به درمان مراجعه می‌کنند و گزارش می‌دهند در مدیریت رفتار معاملات ارز دیجیتال خود مشکل دارند، وجود دارد.

آناستازیا هولونیس، روانشناس بالینی استرالیایی

پیش بینی هفته

بیت کوین 25 درصد از ثروت جهانی را در پیش بینی قیمت 10 میلیون دلاری جدید بیت کوین در نظر می گیرد

بیت کوین ممکن است از نوسانات بی رحمانه رنج می برد، اما نه هادلر و نه منتقدان نباید مسیر قیمتی بلندمدت آن را زیر سوال ببرند.

او با تجزیه و تحلیل گزاره ارزش بیت کوین، استدلال می کند که توانایی بیت کوین برای ارزش گذاری در طول زمان به این معنی است که مقدر شده است ارزش را از سایر طبقات دارایی جذب کند.

برآورد محافظه کارانه من نشان می دهد که قیمت بیت کوین پتانسیل گزافی را دارد: 10 میلیون دلار/بیت کوین به دلار امروزی. به بیان دیگر، من معتقدم که بزرگترین پتانسیل بیت کوین این است که 25 درصد از ارزش جهان را بخورد. مسخره است. مایرز می نویسد، به عبارت دیگر، بیت کوین می تواند در چند دهه آینده به صورت واقعی (تعدیل شده بر اساس تورم) 500 برابر رشد کند.

FUD هفته

مدیر عامل انجمن بلاک چین، مقررات رمزنگاری ایالات متحده پشت درهای بسته در دست اجرا است

کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین می گوید که کنگره باید قوانین رمزنگاری را تحت کنترل درآورد و مطمئن شود که این یک فرآیند باز است که به طور کلی به بازار نگاه می کند. اسمیت مشاهده کرد، علیرغم اینکه تنظیم‌کننده‌ها خیلی سریع حرکت می‌کنند، قانون پشت درهای بسته پیش می‌رود و بر اهمیت مشارکت صنعت در یک فرآیند باز، از جمله کنگره، تأکید می‌کند.

سرکوب رگولاتوری ایالات متحده 32 میلیون دلار از دارایی های دیجیتال را استخراج می کند

CoinShares، یک مدیر صندوق رمزنگاری نهادی، هفته گذشته گزارش داد که در مجموع 32 میلیون دلار از محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال خود برداشت شده است. این بزرگترین خروجی سال است. این خروج در نتیجه سرکوب گسترده صنعت دارایی های دیجیتال توسط رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده است که همه چیز را از خدمات سهام تا استیبل کوین ها و نگهبانی ارزهای دیجیتال را پوشش می دهد.

کیم کارداشیان و فلوید می‌ودر پیشنهادی برای رد شکایت تبلیغات کریپتو ارائه کردند.

کیم کارداشیان، فلوید می‌ودر و دیگر افراد مشهور امیدوارند قاضی را متقاعد کنند که تلاش دیگری برای پاسخگویی به اتهام تبلیغ اتریوم مکس (EMAX) بدون افشای مناسب را رد کند. اخیراً کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هشداری به افراد مشهور صادر کرد. به من یادآوری کرد که این ارزهای دیجیتال را تبلیغ می کنند و می گویند که قانون آنها را ملزم می کند که چقدر و توسط چه کسی پرداخت می شوند.

بهترین ویژگی های Cointelegraph

Breakdancing medic NFT در حراج ساتبیز

داستان سرایی ساده با هنر دیجیتال باعث شد که این دانشجوی پزشکی و رقصنده شکست در ساتبیز به نمایش درآید.

مصرف کنندگان سبز خواهان شفافیت زنجیره تامین بلاک چین هستند

مصرف کنندگان می خواهند از محصولات اخلاقی و سازگار با محیط زیست حمایت کنند. پروژه های بلاک چین می توانند کمک کنند.

هنگ کنگ Crypto Frenzy، توکن های DeFi 550 درصد، NBA China NFTs Asia Express

هنگ کنگ می خواهد تجارت کریپتو خرده فروشی را از سر بگیرد، مشتریان FTX ژاپن تقریباً تمام دارایی ها را پس از سه ماه برداشت می کنند و NBA چین به صدور NFT ادامه می دهد.

نویسنده: Editorial Staff

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا