اخبار ارز دیجیتال

SBF دیگر نمی‌تواند با تغییرات پیشنهادی وثیقه، League of Legends را بازی کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Sam Bankman-Fried در اکثر مواقع از طریق دستگاه های مختلف به اینترنت دسترسی رایگان دارد. دادستان ها می خواهند این را تغییر دهند.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق صرافی کریپتو FTX، گفت که اگر تغییرات پیشنهادی جدید دادستان های ایالات متحده برای وثیقه تایید شود، League of Legends و سایر بازی های ویدیویی ممکن است قابل بازی نباشند.

دیمین ویلیامز، دادستان ایالات متحده، در نامه ای در 15 فوریه به قاضی ناحیه ایالات متحده، لوئیس کاپلان، از دادگاه خواست تا محدودیت های استفاده بانکمن-فرید از دستگاه های الکترونیکی را بیشتر گسترش دهد.

آنها به استفاده اخیر بانکمن-فرید از دستگاه ها به عنوان منبع نگرانی اشاره کردند و با شهود دادگاه که تمرکز صرفاً بر روی برنامه ها “کوته بینانه” بود، موافقت کردند و افزودند: من بودم.

“در حال حاضر، سوابق متهمانی که به نظر می رسد از نظارت فرار می کنند و خلاءهایی را در شرایط وثیقه موجود پیدا می کنند در دادگاه ثبت می شود. محدودیت های گسترده راه حل است، با استثناهای محدود.”

دادستان ها به Bankman-Fried اجازه استفاده از تلفن همراه، تبلت، رایانه یا اینترنت خود را نمی دهند، مگر برای استفاده های بسیار محدود مانند بررسی مدارک پیش از محاکمه، برقراری ارتباط با وکلا و دسترسی به ایمیل.

او محدود به استفاده از یک تلفن همراه و یک کامپیوتر است که هر دو تحت نظارت هستند. از یک «رجیستر قلم» استفاده کنید – دستگاه یا فرآیندی که اساساً فهرستی از شماره تلفن های آدرس اینترنتی را ایجاد می کند که توسط یک منبع خاص با آنها تماس گرفته شده است.

گفته می‌شود که Bankman-Fried یک گیمر مشتاق است و طبق گزارش‌ها، بازی‌های ویدیویی آنلاینی مانند League of Legends را در طول دوره مالی FTX انجام داده است.

بنکمن-فرید در مصاحبه ای در 13 نوامبر با نیویورک تایمز گفت که بازی کردن را دوست دارد.

تحت شرایط وثیقه پیشنهادی جدید، به نظر می‌رسد که بانکمن-فرید دیگر مجاز به شرکت در این فعالیت نخواهد بود.

مربوط: قاضی اجازه می دهد تا هویت ضامن پشت وثیقه سام بنکمن-فرید افشا شود

در اوایل این ماه، مدیر عامل سابق پس از اینکه مشخص شد در یک پرونده جنایی با شاهدان احتمالی تماس گرفته است، از استفاده از برنامه های پیام رسانی رمزگذاری شده منع شد.

من همچنین در تاریخ 14 فوریه به طور موقت از استفاده از VPN محروم شدم. پس از اینکه وزارت دادگستری متوجه شد که وی در دو موقعیت مختلف از VPN استفاده کرده است، این کار برای تماشای ورزش های زنده بود. این ممنوعیت بیشتر در یک جلسه عمومی در 16 فوریه مورد بحث قرار خواهد گرفت.

بسیاری در جامعه ارزهای دیجیتال از شرایط اولیه وثیقه بانکمن-فرید خسته شده بودند. این امر مستلزم پوشیدن دستبند مچ پا بود، اما به او اجازه داد تا از خانه مجلل والدینش در کالیفرنیای آفتابی به کامپیوتر و اینترنت دسترسی کامل داشته باشد.نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا