اخبار ارز دیجیتال

SBF مایل به شهادت در جلسات استماع سنا در مورد سقوط FTX است

با وجود از دست دادن ضرب الاجل برای پاسخگویی، سام بنکمن-فرید می گوید که حاضر است در جلسات استماع سنای ایالات متحده درباره ورشکستگی FTX شهادت دهد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX اعلام کرده است که آماده شهادت در برابر سنای ایالات متحده در مورد ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال FTX است.

Bankman-Fried در اوایل این هفته با از دست دادن مهلت برای پاسخ به درخواست کمیته بانکی سنا برای حضور و شهادت در جلسه استماع متمرکز بر ورشکستگی FTX، جنجال ایجاد کرد. احضاریه احتمالی کنگره در حال بررسی بود، اما مدیر عامل سابق مبهوت خود را در مجموعه ای از توییت های منتشر شده در ۹ دسامبر پیشنهاد داد.

بانکمن-فرید در حال پاسخ به یک رشته توییت از نماینده ماکسین واترز، رئیس کمیسیون خدمات مالی بود.

مطالب مرتبط: جامعه رمزنگاری متحیر شده از شرایط دیکته SBF در جلسات استماع کنگره

واترز با تاکید بر این واقعیت که FTX بیش از یک میلیون نفر را تحت تاثیر قرار داده است، گفت دانش او برای اعضای کنگره “معنی” و برای مردم آمریکا “مهم” است.

پاسخ تاخیری بانکمن-فرید در توییتر چهار روز پس از درخواست واترز منتشر شد. رئیس سابق FTX و Alameda Research گفت که عدم دسترسی به داده های حرفه ای و شخصی توانایی آنها را برای ارائه پاسخ محدود می کند.

او افزود که هدف آن ارائه اطلاعات و بینش در مورد پرداخت بدهی FTX ایالات متحده و مشتریان آمریکایی است.

Bankman-Fried و رسانه های جریان اصلی به انتقاد از جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال به دلیل تعصبی که مدیر عامل سابق را قربانی این خرابکاری می دانند، پرداخته اند.

Bankman-Fried در توییتر تلاش کرد تا به کاربران اطمینان دهد و کاستی های خود را در اداره یک کسب و کار منقرض شده برجسته کرد.

“من خود را به عنوان یک مدیر عامل نمونه تصور می کردم که تنبل یا منزوی نمی شود. وقتی این کار را کردم، این کار را بسیار بیشتر مخل کرد.”

در چیزی که به نظر می رسد تلاشی برای جلب همدردی بیشتر با شروع فشارهای دولت ایالات متحده است، آقای بنکمن-فرید معتقد است که تفاوت بین “من چه کسی بودم و چه کسی بودم” چیزی است که مردم را به فکر وا می دارد. میخواهد یاد بگیرد.نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا