اخبار ارز دیجیتال

SBF می خواهد کسب و کار جدیدی راه اندازی کند، که به طور رسمی به عنوان شاهد در جلسه استماع عمومی اضافه شد

FTX بیش از ۱ میلیون طلبکار دارد و تا ۵۰ میلیارد دلار بدهی دارد، بنابراین مدیر عامل سابق FTX گفت که علاقه مند به راه اندازی یک تجارت برای پرداخت همه آنها است.

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار و مدیر عامل سابق صرافی ارز دیجیتال ورشکسته FTX، گفت که علاقه مند به راه اندازی یک سرمایه گذاری جدید با هدف بازپرداخت وام مشتریان است.

Bankman-Fried در مصاحبه ای در ۱۰ دسامبر وقتی از او پرسیده شد که آیا برای بازپرداخت سرمایه گذاران FTX کسب و کار جدیدی راه اندازی می کند، گفت: “من هر کاری که لازم باشد انجام خواهم داد. من آن را امتحان خواهم کرد.” بی بی سی.

او افزود: “ما به این فکر خواهیم کرد که چگونه می توانیم به جهان کمک کنیم. اگر کاربران ما سود زیادی نبرند، به این فکر خواهیم کرد که چه کاری می توانیم برای آنها انجام دهیم.” حداقل من به بهترین شکل ممکن به کاربران FTX مدیون هستم. ”

صرافی Bankman-Fried ممکن است “بیش از ۱ میلیون طلبکار” داشته باشد، طبق پرونده ورشکستگی آن در ۱۴ نوامبر، و FTX ممکن است بین ۱۰ تا ۵۰ میلیارد دلار ضرر کرده باشد. تخمین زده می شود که در محدوده دلار باشد.

مطابق با اظهارات قبلی بانکمن-فرید در تور به اصطلاح عذرخواهی رسانه ای خود، او دوباره گفت: فکر نکنم کلاهبرداری کرده باشم ”

او همچنین ادعا کرد که “آنقدر که من فکر می کردم صلاحیت نداشت.”

SBF به عنوان شاهد به جلسات استماع کمیته مجلس نمایندگان ایالات متحده اضافه شد

پس از روزها رفت و آمد بین نمایندگان ایالات متحده، ماکسین واترز و بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX رسماً به عنوان شاهد برای جلسه استماع با کمیته خدمات مالی مجلس در ۱۳ دسامبر تأیید شد.

از ۱۱ دسامبر، نام او رسماً در فهرست شاهدان حاضر در جلسه ۱۳ دسامبر “تحقیقات سقوط FTX، قسمت اول” است.

شاهد دیگری که از ۹ دسامبر اضافه شده بود، کسی نیست جز مدیر عامل جدید FTX، جان ری.

مربوط: رگولاتور سابق کریپتو SEC که توسط کارولین الیسون استخدام شد

به طور بحث برانگیزی، بانکمن-فرید ضرب الاجل را برای تایید حضور خود در جلسه استماع کمیته سنا درباره سقوط FTX که برای ۱۴ دسامبر برنامه ریزی شده بود، از دست داد.

نامه ای در ۷ دسامبر از سوی رئیس کمیسیون، شرود براون به بانکمن-فرید، هشدار داد که او آماده است “برای وادار کردن شهادت شما احضاریه صادر کند.”

در بیانیه ۹ دسامبر آقای براون و سناتور پت تومی، آقای بنکمن-فرید ضرب الاجل را رعایت نکرد و گفت کمیته “به کار خود ادامه خواهد داد تا او را در کنگره حاضر کند.”

تومی زمزمه کرد در ۹ دسامبر، او گفت که از شرکت Bankman-Fried در جلسه استماع مجلس “خوشحال” است و افزود که انتظار دارد بنیانگذار FTX در جلسه استماع سنا روز بعد شرکت کند.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا