🚨 اخبار ارز دیجیتال

SBF فیلم “کوتاه بزرگ” FTX می خواهد، پیتر شیف از قبل آن را داستانی می نامد

جامعه کریپتو از این خبر که مایکل لوئیس نویسنده Big Short با مدیر عامل سابق FTX ملاقات کرد، خوشحال نشدند.

اعضای جامعه ارزهای دیجیتال در واکنش به دیدار مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید با مایکل لوئیس، نویسنده فیلم محبوب معاملاتی The Big Short، به رسانه های اجتماعی پرداختند. من احساسات خود را در رسانه ها علنی کردم.

در میان آنچه به نظر می رسد یک فیلم پرفروش بالقوه باشد، اعضای جامعه از شیطنت های Bankman-Freed انتقاد می کنند. شرح جلسه ای که “مضحک” است که می گویند لوئیس نیز باید مورد تحقیق قرار گیرد.

توییتر، اعضای انجمن ذکر شده این می تواند تلاشی برای پوشش مجرمان و «کنترل روایت» از طریق کتاب باشد. پیشنهاد شد نویسنده به مدت شش ماه بانکمن-فرید را بدون کشف چیز مشکوک دنبال کرد، بنابراین لوئیس نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

نیک کارتر، مدافع بیت کوین، از مایکل لوئیس انتقاد کرده است.منبع: توییتر

پیتر شیف گلد باگ نظر داد در مورد مشکل به گفته شیف، اگر بنکمن-فرید منبع داستان بود، یک «اثر تخیلی» بود. یک کارگزار سهام آمریکایی پیشنهاد کرد که لوئیس باید با صحبت با یک منبع معتبرتر، آنچه را که واقعاً اتفاق افتاده است، کنار هم بگذارد.

برخی از اعضای جامعه قبلاً محتوای فیلم را با سایرین مقایسه کرده اند.اعضای جامعه من فکر می کنم این فیلم ممکن است یکی دیگر از گرگ های وال استریت باشد، اما در آن «افراد درشت و زشت» حضور دارند و دیگری هستند گفت Bankman-Fried برخی از نام ها را حذف می کند و تنها در صورتی قابل مشاهده است که “همه آنها حذف شوند”. در همین حال، یکی از کاربران توییتر فکر می کند که احتمال آن به اندازه The Big Short نیست. آنها نوشتند:

اعضای انجمن در حال مقایسه محتوای فیلممنبع: توییتر

برخی از مردم نگران محتوای فیلم هستند، در حالی که برخی دیگر بر جنبه مالی تمرکز می کنند.عضو جامعه شناور شد این ایده که Bankman-Fried به کاربران FTX از طریق سودهایی که از یک فیلم پرفروش بالقوه به دست می‌آورند، بدهی‌شان را پرداخت می‌کند.

مربوط: وزارت دادگستری ایالات متحده در حال تحقیق در مورد سوء استفاده ۳۷۲ میلیون دلاری FTX: گزارش

چند روز پس از آزادی بانکمن-فرید به قید وثیقه، شاهد تحرکی در آدرس کیف پول Alameda Research بودیم. برخی از وجوه با استفاده از صرافی های غیرمتمرکز مانند FixedFloat و ChangeNow به بیت کوین (BTC) تبدیل شدند. این پلتفرم ها اغلب توسط سوء استفاده کنندگان برای پنهان کردن مسیرهای تجاری خود استفاده می شود.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا