اخبار ارز دیجیتال

SBF از تأخیر شواهد در محاکمه جنایی متزلزل شده است زیرا FTX به دنبال فروش سهام هوش مصنوعی است

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته وکیل او، دادستان ها هنوز 3.6 میلیون سند در محاکمه جنایی سام بنکمن-فرید ارائه نکرده اند.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX ادعا کرده است که دادستان ها ضرب الاجل کشف شواهد کلیدی مورد نیاز برای دفاع از اتهامات متعدد کلاهبرداری را از دست داده اند.

وکلای بانکمن-فرید در 5 ژوئن به قاضی منطقه ای ایالات متحده، لوئیس آ. کاپلان نوشتند که دولت تمام محتویات پنج دستگاه الکترونیکی را که قرار بود تا پایان ماه مارس پیدا شود، تسلیم نکرده است.

از جمله دستگاه‌ها می‌توان به لپ‌تاپ و آیفون کارولین الیسون، مدیرعامل سابق Alameda Research و همچنین لپ‌تاپ گری وانگ، بنیانگذار FTX اشاره کرد.

طبق نامه وکلای بانکمن-فرید:

در حالی که کمتر از چهار ماه به تاریخ دادگاه باقی مانده است، دفاع نگران است که چنین تأخیر کشف بزرگ و مهمی بر آماده سازی دفاع تأثیر بگذارد.

بانکمن-فرید قرار است در 2 اکتبر به اتهام کلاهبرداری، کمک های مالی غیرقانونی سیاسی و رشوه دادن به دولت چین در دادگاه حاضر شود. در این نامه آمده است که او نمی‌خواهد تاریخ محاکمه به تعویق بیفتد و اگر یافته‌های تازه کشف‌شده از اتهامات جدید حمایت کند، می‌توان اتهامات دیگری را مطرح کرد.

گزیده ای از نامه وکیل بانکمن-فرید. منبع: CourtListener

در ادامه این نامه آمده است که دولت هیچ اطلاعاتی در مورد بدهکاران FTX ارائه نکرده است. او گفت: «این شواهد تأخیری تأثیر انباشته‌ای بر توانایی دفاع برای آماده‌سازی کافی برای محاکمه دارد.

“پنج اثر قبلی بسیار بزرگ هستند، در مجموع بیش از 3.6 میلیون سند و بیش از 10 میلیون صفحه.”

چهار مدرک اول شامل تقریباً 1.1 میلیون سند بود، و شواهد نهایی که توسط دفاع در 25 می دریافت شد، کمتر از 2.5 میلیون سند را شامل می‌شد که بیان می‌کرد “این بیش از سه برابر تعداد اسناد یافت شده است.”

مربوط: رهبری FTX از قرارداد بیش از 220 میلیون دلاری Sam Bankman-Fried شکایت کرد که قبل از ورشکستگی انجام شده بود.

در همین حال، بانکداران FTX که وظیفه نجات شرکت‌های مضطرب را بر عهده دارند، ظاهراً در حال بررسی انحلال سهام شرکت‌ها در فضای داغ هوش مصنوعی هستند.

در 6 ژوئن، سمافور اعلام کرد که شرکت بانکداری سرمایه‌گذاری شکست خورده Perera Weinberg به سرمایه‌گذاران بالقوه «صدها میلیون دلار» سهام در استارت‌آپ هوش مصنوعی Anthropic را پیشنهاد داده است. من به آن اشاره می‌کنم.

بر اساس ترازنامه ورشکستگی نوامبر 2022 FTX، این شرکت دارای سهام Anthropic به ارزش 500 میلیون دلار است که تخمین زده می شود اکنون ارزش آن بسیار بیشتر باشد، زیرا رونق هوش مصنوعی در حال رشد است.

آنتروپیک در آخرین دور سرمایه گذاری سری C خود در 23 می، 450 میلیون دلار با ارزش 4.6 میلیارد دلاری گزارش شد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا