اخبار ارز دیجیتال

SBF در صورت محکومیت به کلاهبرداری، دارایی هایی به ارزش ۷۰۰ میلیون دلار را مصادره می کند

در حالی که بیشتر SBF توقیف شده است، دادستان فدرال دامیان ویلیامز بیان کرد که دولت به دنبال کنترل سه حساب مرتبط با Binance است.

بر اساس پرونده های جدید دادگاه، سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX شرمنده (SBF) در صورتی که متهم به کلاهبرداری شناخته شود، ممکن است با مصادره دارایی های نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار روبرو شود.

در اسناد دادگاهی که در ۲۰ ژانویه ثبت شد، دادستان فدرال ایالات متحده، دامیان ویلیامز، تصریح کرد که “دولت با احترام اموالی را که مصادره شده است، اطلاع خواهد داد” و افزود که ارزهای فیات، سهام، مجازی فهرست بلندبالایی از دارایی ها را در سراسر ارزها پوشش می دهد.

بر اساس این پرونده، بیشتر دارایی ها بین ۴ تا ۱۹ ژانویه به همراه ادعای “تمام پول و دارایی” متعلق به سه حساب جداگانه Binance توسط دولت توقیف شده است. من در تلاش هستم.

با نگاهی به فهرست دارایی های توقیف شده، بزرگترین تخصیص ها شامل ۵۵,۲۷۳,۴۶۹ سهم از سهام Robinhood (HOOD) به ارزش حدود ۵۲۵.۵ میلیون دلار در زمان نگارش مقاله، ۹۴.۵ میلیون دلار در بانک Silvergate و ۹۴.۵ میلیون دلار در بانک ایالتی Farmington است. شامل ۴۹.۹ میلیون دلار نگهداری شده است. و ۲۰.۷ میلیون دلار در ED&F Man Capital Markets نگهداری می شود. ، با مسئولیت محدود

حکم ضبط SBF: شنونده دادگاه

دولت دستور توقیف این دارایی ها را با استفاده از سپرده های مشتریان به طور غیرقانونی به دست آورده است.

در حالی که اعضای حلقه داخلی SBF، مانند کارولین الیسون و گری وانگ، دادستان ها را به دلیل نقش آنها در فروپاشی FTX به چالش کشیده و با آنها همکاری کرده اند، خود مرد با هر هشت اتهام جنایی علیه خود مواجه است.

مربوط: وکیل ورشکستگی FTX: بدهکاران با “حمله توییتری” توسط سم بنکمن-فرید مواجه می شوند

FTX سرمایه گذاران آفریقایی را با بازاریابی پرچین تورمی تقویت کرد

در دیگر اخبار مربوط به FTX، گزارش ۱۸ ژانویه از وال استریت ژورنال (WSJ) به بازاریابی قدیمی این صرافی که اندکی قبل از ورشکستگی در ماه نوامبر در آفریقا منتشر شد، اشاره کرد.

کمپین مورد بحث، استیبل کوین وابسته به دلار آمریکا را به عنوان سرمایه‌گذاری مطمئن‌تری نسبت به ارزهای محلی از نظر تورم معرفی می‌کند، در حالی که از پتانسیل کسب درآمد سالانه ۸ درصد از طریق برنامه پاداش‌دهی سود می‌برد.

با توجه به اینکه ارزهای آفریقایی مانند نایرا نیجریه و سدی غنا در برابر دلار آمریکا کاهش یافته است، این احساسات تورمی ممکن است به طور کلی درست باشد، اما مطمئناً مشتریان آفریقایی FTX که با بازاریابی متقاعد شده اند، بیشتر از این که باور کنند که این شرکت پول خود را از دست داده است. ورشکست شد.

مربوط: ناظران می گویند راه اندازی مجدد FTX ممکن است به دلیل از دست دادن اعتماد طولانی مدت کاربر با شکست مواجه شود

پیوس اوکدیناچی، رئیس سابق آموزش FTX برای آفریقا، به WSJ گفت که این صرافی بر حجم معاملات ماهانه به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار در آفریقا نظارت دارد که بیشتر آن از نیجریه است.

شایان ذکر است، تنها هشت روز قبل از اعلام ورشکستگی FTX، SBF همچنین خدمات FTX را در غرب آفریقا تبلیغ کرد و در ۳ نوامبر در توییتی اعلام کرد که صرافی شروع به پذیرش سپرده‌ها به فرانک CFA آفریقای غربی کرده است.

نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا