اخبار ارز دیجیتال

SBF به سرمایه گذاران می گوید FTX به 8 میلیارد دلار در صندوق اضطراری نیاز دارد: WSJ

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، بنا به گزارش ها، طی یک کنفرانس تلفنی سرمایه گذاران در 9 نوامبر، از سرمایه گذاران درخواست بودجه اضطراری برای پوشش کسری 8 میلیارد دلاری کرد.

گزارش شده است که سم بانکمن-فرید از سرمایه‌گذاران درخواست کرده است که یک صندوق اضطراری ۸ میلیارد دلاری برای پوشش کسری ناشی از سیل اخیر درخواست‌های برداشت در صرافی ارزهای دیجیتال خود داشته باشند.

وال استریت ژورنال (WSJ) گزارش داد که به نقل از “افرادی که از این موضوع مطلع هستند”، مدیرعامل از سرمایه گذاران در یک کنفرانس تلفنی در 9 نوامبر خواست تا راه هایی برای حل مشکلات مالی FTX ارائه دهند.

به گفته منابع، Bankman-Fried به دنبال جذب 3 تا 4 میلیارد دلار از سهام خود است و ممکن است برای پوشش این کسری بدهی را افزایش دهد.

بنا به گزارش منابع WSJ، بانکمن-فرید همچنین گفته است که از دارایی های شخصی خود برای “مشتریان و سرمایه گذاران کامل” استفاده خواهد کرد.

همچنین قابل درک است که در طول این تماس، مدیر عامل FTX برخی از تقصیرها را در مخمصه FTX به یک کمپین علیه صرافی نسبت داد.

گزارش رویترز در 8 نوامبر نشان می دهد که FTX حدود 6 میلیارد دلار در 72 ساعت منتهی به 8 نوامبر برداشت کرده است.

او همچنین در تماسی گفت که FTX “نمی‌تواند برداشت‌ها را تسویه کند زیرا ارزش وثیقه کاهش یافته و قابل نقد نیست.”

در 9 نوامبر، وب‌سایت FTX یک بنر جدید منتشر کرد که روی آن نوشته شده بود: “ما در حال حاضر نمی‌توانیم برداشت‌ها را پردازش کنیم. ما قویاً توصیه می‌کنیم از سپرده‌گذاری خودداری کنید.”

در همین حال، بلومبرگ در 9 نوامبر گزارش داد که Bankman-Fried به سرمایه گذاران به نقل از “کسی که مستقیماً از موضوع مطلع است” گفت که بدون تزریق نقدی شرکت ورشکست می شود. او گفت که باید درخواست دهد.

به نظر می رسد منابع بلومبرگ پیشنهاداتی مبنی بر اینکه FTX از ترکیبی از بدهی و حقوق صاحبان سهام برای جمع آوری وجوه کمک مالی و جلوگیری از انحلال استفاده می کند را تأیید می کنند.

مربوط: برد بایننس بر FTX به این معنی است که کاربران بیشتری از صرافی مرکزی خارج می شوند

در 8 نوامبر، بایننس نامه ای غیر الزام آور برای خرید FTX امضا کرد، اما کمتر از 48 ساعت بعد از این معامله خارج شد، به دلیل مسائلی که «فراتر از کنترل یا توانایی ما برای کمک کردن» بود.

Cointelegraph برای تایید کمبود و محتوای تماس سرمایه گذار با FTX تماس گرفت، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا