اخبار ارز دیجیتال

نماینده ماکسین واترز می‌گوید احضاریه SBF «قطعاً در حال بررسی است».

یک قانونگذار ایالات متحده به گزارشی مبنی بر اینکه CNBC پیشنهاد کرده است که قصد ندارد احضاریه ای برای مدیر عامل سابق FTX ارائه کند، پاسخ داد.

ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا گفت احضاریه سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که از او خواسته شد در جلسه ۱۳ دسامبر تحقیق در مورد ورشکستگی FTX شهادت دهد، “مطمئناً در حال بررسی است.”

در یک توییت در ۸ دسامبر، واترز گفت: “دروغ ها در حال پخش شدن هستند” پس از گزارش های CNBC که نشان می داد هیچ برنامه ای برای احضار بانکمن-فرید برای شهادت در ۱۳ دسامبر وجود ندارد.

در این گزارش ادعا شده بود که واترز به گروهی از دموکرات ها گفت که کمیسیون امیدوار است بانکمن-فرید را متقاعد کند که داوطلبانه شهادت دهد.

مربوط: جامعه کریپتو از SBF برای دیکته کردن شرایط در جلسات کنگره خجالت زده است

واترز ابتدا از Sam Bankman-Freed خواست تا در جلسه استماع ۱۳ دسامبر که در ۳ دسامبر برگزار شد، حاضر شود. موقعیت در توییتر.

علیرغم حضور در مصاحبه‌های چند رسانه‌ای در مورد بحث FTX، بانکمن-فرید در ۴ دسامبر در کمیته حاضر نمی‌شود «تا زمانی که آنچه اتفاق افتاده و بررسی‌های خود را به پایان برسانیم.» شنیدن گفت: «نمی‌دانم» آیا به آن می‌رسد یا خیر. کمیته.

واترز با استناد به ظاهر رسانه‌ها، قبلاً بهانه‌های بنیانگذار FTX را رد کرد و در ۵ دسامبر گفت که اطلاعاتی که او در اختیار دارد “برای شهادت کافی است.”

واترز افزود: “شرکت شما در جلسات استماع ما ضروری است” و افزود که کمیته “اگر اطلاعات بیشتری وجود داشته باشد تا بعداً به اشتراک گذاشته شود، جلسات جاری را برنامه ریزی می کند.”

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.



نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا