اخبار ارز دیجیتال

SBF با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری در خانه می ماند: قانون رمزگشایی شد، ۱۹ تا ۲۶ دسامبر

او توسط SBF با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری، حبس خانگی، نظارت بر محل نگهداری و تسلیم گذرنامه به او اعطا شد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX در ۲۱ دسامبر وارد ایالات متحده شد. و حداقل تا پایان دادخواست با والدینش در پالو آلتو، کالیفرنیا زندگی خواهد کرد. او توسط SBF با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری، حبس خانگی، نظارت بر محل نگهداری و تسلیم گذرنامه به او اعطا شد. والدین او وثیقه او را با سهام خانه خود تضمین کردند. برخی از کاربران توییتر این توسعه را جالب یا مشکوک دیدند.

کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research، یکی از شاهدان کلیدی تحقیقات جاری FTX، فقط باید هزار برابر کمتر حقوق بگیرد. به غیر از SBF، او فقط می‌توانست تحت یک قرارداد اعتراف به تخلفات مالیاتی کیفری متهم شود و به زودی با وثیقه ۲۵۰۰۰۰ دلاری آزاد شود. در ازای همکاری، الیسون از تمام اتهامات عمده ای که می تواند حداکثر ۱۱۰ سال حبس داشته باشد، تبرئه خواهد شد.

این مدیر ارشد سابق قبلاً به روابط مالی بین FTX و Alameda و دسترسی اولی به “امکانات قرضی” از طریق FTX از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۲ اذعان کرده است. ، سود باید به مانده منفی پرداخت شود و مشمول تماس های حاشیه یا پروتکل تسویه حساب FTX.com است. بیانیه الیسون شامل ادعاهایی مبنی بر اینکه Bankman-Fried و سایر مدیران FTX از Alameda وام گرفته اند و از وجوه FTX برای بازپرداخت “میلیاردها دلار وام” استفاده کرده اند.

ایالات متحده قوانین گزارش مالیات رمزنگاری را به تاخیر می اندازد

با توجه به تصمیم وزارت خزانه داری ایالات متحده، مجموعه قوانین کلیدی گزارش مالیات ارزهای دیجیتال تا اطلاع ثانوی به تعویق خواهد افتاد. طبق قانون سرمایه گذاری و مشاغل زیرساخت که در نوامبر ۲۰۲۱ تصویب شد، این قانون در سال اظهارنامه مالیاتی ۲۰۲۳ اعمال می شد. ما تعریفی از «کارگزار رمزارز» یا فرم استانداردی که این شرکت‌ها هنگام تهیه گزارش‌های خود از آن استفاده می‌کنند، ایجاد کردیم.

به خواندن ادامه دهید

OpenSea هنرمندان کوبایی را مسدود می کند

بازار توکن غیرقابل تغییر (NFT) OpenSea هنرمندان و مجموعه داران را از کوبا دور نگه داشته و تحریم های ایالات متحده را دلیل اصلی اقدامات خود ذکر کرده است. OpenSea Marketplace در شرایط خدمات خود بیان می کند که به صراحت افراد و افراد تحریم شده را در حوزه های قضایی تحریم شده ممنوع می کند. به طور گسترده ای شناخته شده بود که بازار NFT به تحریم های ایالات متحده پایبند بوده و شامل کشورهایی مانند ونزوئلا، ایران و سوریه می شود. با این حال، مسدود شدن اخیر هنرمندان کوبایی، کوبا را به این لیست اضافه کرده است.

به خواندن ادامه دهید

رئیس جمهور برزیل لایحه کریپتو را امضا کرد

رئیس جمهور برزیل، ژایر بولسونارو، که قرار است در ۳۱ دسامبر از سمت خود کناره گیری کند، لایحه ای را با هدف قانونی کردن استفاده از رمزنگاری به عنوان روش پرداخت در این کشور امضا کرده است. بر اساس متن این لایحه، ساکنان برزیل نمی توانند مانند السالوادور از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین به عنوان ارز قانونی استفاده کنند. با این حال، قوانین جدید تصویب شده شامل بسیاری از ارزهای دیجیتال تحت تعریف روش‌های پرداخت قانونی در برزیل می‌شود. برای کلاهبرداری مجازات تعیین کنید.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا