اخبار ارز دیجیتال

SBF اسناد استرداد را امضا می کند و قصد دارد به پیگرد قانونی ایالات متحده بازگردد

بنا بر گزارش ها، بنیانگذار FTX خط نقطه چین را امضا کرده است و یک قدم به بازگشت به خاک ایالات متحده نزدیکتر است.

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار زندانی صرافی ارزهای دیجیتال FTX، طبق گزارشات، اسنادی را امضا کرد که از جلسه استرداد در باهاما در دسامبر چشم پوشی می کرد. من او را دیدم که برای مواجهه با اتهامات جنایی به ایالات متحده پرواز می کرد.

جلسه رسیدگی به این موضوع در دادگاه عالی باهاما برای ۲۱ دسامبر تعیین شده است. بنا بر گزارشی که در ۱۹ دسامبر منتشر شد، بنا بر گزارشی که در ۱۹ دسامبر منتشر شد، بنا به گزارش بانکمن-فرید، می خواست قبل از موافقت با استرداد به ایالات متحده، کیفرخواست علیه خود را ببیند و انتظار می رفت که مبارزه برای استرداد را کنار بگذارد.

ABC News برای اولین بار در ۲۰ دسامبر به نقل از Doan Cleare، کمیسر موقت درمان در باهاما گزارش داد.

کوین تلگراف برای تایید با کمیسر موقت تماس گرفت، اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

پس از امضای اوراق، بانکمن-فرید اجازه یافت تا به نیویورک نقل مکان کند و در آنجا با هشت کیفرخواست از ناحیه جنوبی نیویورک روبرو شود.

او توسط وزارت دادگستری در ارتباط با کلاهبرداری با سیم، توطئه پولشویی، توطئه سیمی، کلاهبرداری کالا و اوراق بهادار، و تخلفات مالی کمپین متهم شده است.

بنیانگذار FTX با اتهامات بیشتری در رابطه با نقض قوانین کالاها و سرمایه گذاران متقلب از کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) مواجه است.

در صورت محکومیت در تمامی موارد، حداکثر مجازات آن ۱۱۵ سال زندان است.

در بیمارستان بستری نیست

در همین حال، در ۲۰ دسامبر، پستی در اینستاگرام توسط رسانه محلی باهاما پرس در رسانه های اجتماعی منتشر شد که ادعا می کرد بانکمن-فرید “عجله” از زندان به بیمارستان منتقل شده بود، اما بعداً بی اعتبار شد. مزرعه برنج.

مربوط: مفسر حقوقی می گوید که نبرد حقوقی SBF هنوز “کار زیادی برای انجام دادن” دارد.

راب کوپلند، گزارشگر مالی نیویورک تایمز، اندکی پس از صحبت با رئیس زندان، در توییتی گفت که شایعاتی مبنی بر صرف ناهار توسط بنیانگذاران بورس در خلیج مدیکال، نادرست است. مزرعه برنج.

بلافاصله پس از آن، باهاما پرس به روز رسانی را منتشر کرد که منابع آن اکنون گزارش می دهند که این ادعاها صحت ندارد.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا