اخبار ارز دیجیتال

SBF می گوید Sullivan & Cromwell با ادعاهای ورشکستگی ناسازگار است.

مدیر عامل سابق FTX می گوید وکلای جدید اکسچنج به موجودی بانک مشتریان توجه نمی کنند

به گفته مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید (همچنین به عنوان “SBF”) در یک پست وبلاگی که در ۱۷ ژانویه در توییتر به اشتراک گذاشته شد، شرکت حقوقی سالیوان و کرامول با ادعاهایی که مبنی بر ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال بسته FTX.US مخالفت می کند.

این شرکت حقوقی توسط گروه FTX برای رسیدگی به مراحل ورشکستگی شرکت های تابعه خود از جمله FTX International، Alameda Research و FTX.US استخدام شد. با این حال، سم بنکمن-فرید چندین بار گفته است که معتقد است FTX.US حلال بود و نباید اعلام ورشکستگی می کرد.

در بیانیه ای که در ۱۷ ژانویه در دادگاه ورشکستگی دلاور ارسال شد، سالیوان و کرامول ادعاهای خود مبنی بر ورشکستگی FTX.US را تکرار کردند و اظهار داشتند: موجودی مشتری شخص ثالث توسط دفتر الکترونیکی FTX US پیشنهاد شده است.

SBF در پست خود این اتهامات را رد کرد و گفت که شرکت حقوقی ناسازگار است.

بعداً در همان گزارش، S&C فاش کرد که FTX US دارای ۱۸۱ میلیون دلار توکن به اضافه ۴۲۸ میلیون دلار اضافی در حساب های بانکی است. ۶۰۹ میلیون دلار[…]بنابراین، FTX US حداقل ۱۱۱ میلیون دلار، و احتمالاً حدود ۴۰۰ میلیون دلار، پول نقد مازاد بر آنچه که برای مطابقت با موجودی مشتری نیاز داشت، داشت. “

مدیر عامل سابق از این موضوع نتیجه گرفت: مشتریان باید بتوانند به وجوه خود دسترسی داشته باشند. “

SBF در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ از سمت مدیرعاملی صرافی ارزهای دیجیتال FTX کنار رفت و جان جی ری III به عنوان مدیر عامل جانشین این شرکت منصوب شد. در ۱۳ دسامبر، SBF به اتهامات کلاهبرداری توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ارتباط با ورشکستگی FTX متهم شد. SEC ادعا کرد که او “سالها کلاهبرداری انجام داده تا از سرمایه گذاران FTX پنهان شود.”[…]انحراف نامشخص وجوه مشتری FTX به Alameda Research LLC، یک صندوق تامینی خصوصی ارزهای دیجیتال. او اعتراف کرده که بی گناه است و در حال حاضر تحت محاکمه است.

پس از آزادی به قید وثیقه، SBF در ۱۲ ژانویه شروع به وبلاگ نویسی درباره Substack کرد، اما بسیاری از افراد جامعه ارزهای دیجیتال تحت تاثیر نوشته های او قرار نگرفتند.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا