اخبار ارز دیجیتال

وکلای SBF از دادگاه می خواهند که اجازه ارائه شواهد انسانی را بدهد

وکلای Sam Bankman Freed در نامه‌ای از قاضی کاپلان درخواست کردند که به دفاع اجازه دهد از شواهد سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز شرکت در آنتروپیک از آوریل ۲۰۲۲ استفاده کند.

در درخواستی که در ۱۰ اکتبر ارائه شد، وکلای Sam “SBF” Bankman Fried به شواهدی مبنی بر نتایج مثبت سرمایه گذاری، از جمله سرمایه گذاری در استارتاپ هوش مصنوعی (AI) Anthropic اجازه دادند.

این امر پس از آن صورت می گیرد که دادستان های ایالات متحده در ۹ اکتبر درخواستی را ارائه کردند تا تیم حقوقی SBF را از طرح هرگونه ادعای مربوط به بازیابی وجوه مشتریان FTX از طریق Anthropic Investments منع کند.

بانکمن فرید در آوریل ۲۰۲۲، قبل از اینکه صرافی مورد انتقاد قرار گیرد، ۵۰۰ میلیون دلار در استارت آپ هوش مصنوعی سرمایه گذاری کرده است. وزارت دادگستری (DoJ) قصد دارد شواهدی ارائه دهد که نشان دهد این سرمایه گذاری با استفاده از وجوه متقلبانه از سپرده های مشتریان انجام شده است.

اما وکلای دادگستری شهادت دادند که موضع دولت مربوط بودن شواهد را “مشخص” کرد و “با احترام” از دادگاه خواست تا درخواست دولت را رد کند.

آنها در ادامه خاطرنشان کردند که دولت چندین بار در طول دوره آزمایشی سرمایه گذاری های مخاطره آمیز آلامدا را افزایش داده و آنها را “خطرناک” و “زیان” خوانده است.

بر این اساس، باید به دفاع اجازه داده شود تا شواهدی مبنی بر عملکرد مثبت سرمایه گذاری (به عنوان مثال، مصنوعات) چنین سرمایه گذاری های مخاطره آمیزی ارائه دهد.

آنتروپیک اخیراً سرمایه گذاری بزرگی معادل ۴ میلیارد دلار از غول تجارت الکترونیک آمازون و ۱۰۰ میلیون دلار از غول مخابراتی کره جنوبی SK Telecom دریافت کرده است.

مربوط: سام بانکمن فرید “امتیازات ویژه” را در حساب Alameda FTX سفارش می دهد – گری وانگ

وکلای SBF گفتند که دفاع با ارائه “دستورالعمل های محدود مناسب” در مورد نحوه استفاده از شواهد سرمایه گذاری مصنوعی توسط دادگاه مخالفت نمی کند.

هفته دوم محاکمه جنایی مدیر عامل سابق صرافی FTX تا ۲۰ مهرماه ادامه دارد. SBF به هفت فقره توطئه و کلاهبرداری در ارتباط با فروپاشی FTX متهم شده است، که او بی گناه خود را اعلام می کند.

خبرنگاران کوین تلگراف در نیویورک هستند و این محاکمه را پوشش می دهند. برای آخرین به‌روزرسانی‌ها در حین باز شدن داستان، اینجا را بررسی کنید.

مجله: آزمون SBF در حال انجام است، مجموعه آزمون اسکی ماشینی، کاهش سهم بازار Binance: Hodler’s Digest، ۱-۷ اکتبر

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا