اخبار ارز دیجیتال

آزمایش کلاهبرداری Sam Bankman Fried FTX ادامه دارد: در هفته ۲ چه چیزی باید انتظار داشت

سام بنکمن فرید در دومین هفته از محاکمه کلاهبرداری خود از شهودی از جمله شریک سابق تحقیقات آلامدا و مدیر عامل شرکت کارولین الیژن، شهادت خواهد شنید.

هفته دوم محاکمه کلاهبرداری Sam “SBF” Bankman Freed FTX دوباره با جلسات استماع در روز دوشنبه ۹ اکتبر آغاز می شود و انتظار می رود یکی از محورهای اصلی آن شهادت کارولین الیسون باشد.

انتظار می رود الیسون، دوست پسر سابق SBF و مدیر عامل شرکت تحقیقاتی Alameda وابسته به FTX، این هفته، احتمالاً به زودی سه شنبه، شهادت دهد. او بخشی از حلقه داخلی بانکمن فرید است و انتظار می رود جزئیاتی در مورد جابجایی وجوه مشتریان بین دو شرکت بداند.

او در شهادت خود، جلسه نوامبر ۲۰۲۲ با کارمندان Alameda را که توسط بانکمن فرید مجوز داده شد، برجسته خواهد کرد و در آن او اذعان کرد که از وجوه مشتریان برای پرداخت طلبکاران استفاده می کند.

در دسامبر ۲۰۲۲، الیسون و گری وانگ، مدیر سابق FTX، هر دو به نقش مربوطه خود در کلاهبرداری ادعایی که منجر به سقوط FTX شد، اقرار کردند.

آقای وانگ در دادگاه کلاهبرداری FTX در ۵ اکتبر شهادت داد که با کمک SBF “به Alameda اجازه برداشت وجوه نامحدود را داد.”

او افزود که Bankman Freed تمام کارهای فرانت‌اند، از جمله رسانه‌ها، لابی‌گری و روابط با سرمایه‌گذاران را مدیریت می‌کرد، در حالی که وانگ کدگذاری را انجام می‌داد. “در پایان، سم تصمیم گرفت [regarding any disagreements]”

مربوط: دادستان ها می گویند که جت سام بنکمن فرید مصادره خواهد شد

آقای Bankman Fried به هفت فقره توطئه و کلاهبرداری در ارتباط با فروپاشی FTX متهم شده است و در تمام اتهامات خود بیگناه است. قاضی لوئیس کاپلان بر این پرونده نظارت دارد.

هفته اول محاکمه، که در ۳ اکتبر آغاز شد، بر ناپدید شدن ۸ میلیارد دلار از وجوه مشتریان FTX متمرکز بود. علاوه بر شهادت وانگ، هم دادستان و هم دفاعیات استدلال های خود را در هفته اول و همچنین شهادت آدام یدیدیا در ۵ اکتبر ارائه کردند.

یدیدیا به عنوان یکی از دوستان نزدیک Bankman-Fried و همچنین توسعه دهنده FTX بود

خبرنگاران کوین تلگراف برای محاکمه مدیر عامل سابق FTX سام “SBF” بانکمن فرید در نیویورک حضور دارند. برای آخرین به‌روزرسانی‌ها در حین باز شدن داستان، اینجا را بررسی کنید.

مجله: آزمون SBF در حال انجام است، مجموعه آزمون اسکی ماشینی، کاهش سهم بازار Binance: Hodler’s Digest، ۱-۷ اکتبر

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا