🚨 اخبار ارز دیجیتال

سام بانکمن فرید بایننس را به افشای ترازنامه به رسانه ها متهم کرد: شواهد دادگاه

اسناد داخلی فاش شده در دادگاه نشان می دهد که سم بنکمن فرید معتقد بود بایننس ترازنامه سال ۲۰۲۲ آلامدا را در اختیار رسانه ها قرار داده است.

شواهد ارائه شده به دادگاه به عنوان بخشی از محاکمه جنایی در حال انجام علیه مدیر عامل سابق FTX Exchange، Sam “SBF” Bankman-Fried نشان می دهد که SBF انتظار دارد بایننس در ترازنامه Alameda در سال ۲۰۲۲ میانجیگری کند. مشخص شد که او معتقد است که اطلاعات درز کرده است.

کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، در ۱۱ اکتبر گفت که SBF یادداشتی به تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۲ ایجاد کرده است، و سرمایه گذاران و دیگرانی که ممکن است برای کمک به آنها کمک کنند، اظهار داشت که او یک مرور کلی از افراد درگیر ارائه کرده است. .

طبق این سند، بانکمن فرید نوشت که بایننس “یک کمپین روابط عمومی علیه ما راه اندازی کرده است.”

Binance “ترازنامه خود را فاش کرد. من در مورد آن وبلاگ نوشتم و آن را در اختیار Coindesk قرار دادم. سپس معامله بزرگی در مورد فروش ۵۰۰ میلیون دلار FTT در پاسخ انجام داد، در حالی که به مشتریان می گفت مراقب FTX باشند.”

در ۲ نوامبر ۲۰۲۲، CoinDesk ترازنامه Alameda را بررسی کرد و گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه ممکن است وضعیت خوبی نداشته باشد. این یک رویداد کلیدی بود که منجر به شکست صرافی و در نهایت ورشکستگی شد.

SBF همچنین خاطرنشان کرد که در حالی که FTX سرمایه گذاری شده است، اما به طور کامل نقد نمی شود، الیسون گفت که طبق گزارش ها، صرافی ۱۲ میلیارد دلار دارایی مشتری دارد و از این میزان، تنها ۴ میلیارد دلار برای پردازش برداشت ها در دسترس است.

مربوط: شهادت کارولین الیسون: SBF به مقامات چینی ۱۵۰ میلیون دلار رشوه داد تا وجوه را آزاد کنند.

این سند جاستین سان، بنیانگذار شبکه TRON و مشاور Huobi را به عنوان یک سرمایه گذار بالقوه معرفی می کند، اما اشاره می کند که “به نظر می رسد او به CZ نزدیک است.”

طبق گزارشی از داخل دادگاه از Inner City Press on Says.

دادگاه جنایی مدیر عامل سابق FTX در حال حاضر در دومین هفته خود قرار دارد. بانکمن فرید به هفت فقره توطئه و کلاهبرداری در ارتباط با سقوط FTX متهم شده است، اما او همچنان بی گناه است.

دادگاه دوم برای مارس ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است، جایی که SBF با شش اتهام دیگر مرتبط با کلاهبرداری بانکی و توطئه رشوه خواری خارجی روبرو خواهد شد.

الیسون در دادگاه های قبلی به عنوان شاهد کلیدی خدمت کرده است و قرار است در ۱۲ اکتبر توسط وکیل مدافع خود مورد بازجویی قرار گیرد.

خبرنگاران کوین تلگراف در نیویورک هستند و این محاکمه را پوشش می دهند. برای آخرین به‌روزرسانی‌ها در حین باز شدن داستان، اینجا را بررسی کنید.

مجله: آزمون SBF در حال انجام است، مجموعه آزمون اسکی ماشینی، کاهش سهم بازار Binance: Hodler’s Digest، ۱-۷ اکتبر


نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا