🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکلای SBF نتوانستند تماس های تلفنی والدین او را برای برآورده کردن شرایط وثیقه شنود کنند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق پرونده اخیر دادگاه، یک تلفن همراه جدید که برای والدین بانکمن-فرید خریداری شده است، “به طور خودکار هر پنج دقیقه از کاربر دستگاه، طبق دستور، فیلمبرداری می کند.”

تیم حقوقی Sam Bankman-Fried برای اجرای شرایط وثیقه اصلاح شده با استناد به مشکل نصب نرم افزار نظارت بر روی تلفن های والدین برای عکس گرفتن از کاربران “هر پنج دقیقه” درخواست داد. من درخواست تمدید سوم کردم.

در پرونده های دادگاهی در ناحیه جنوبی نیویورک در ۱۹ آوریل، وکلای سام بنکمن-فرید، مارک کوهن و کریستین اوردل، گفتند که آنها با موفقیت “همه شرایط وثیقه مندرج در دستور” را رعایت کرده اند. استفاده از تلفن همراه والدین Bankman-Fried را کنترل کنید. اشاره شد که:

“نرم افزار نظارتی نصب شده بر روی تلفن همراه جدید خریداری شده برای والدین آقای بنکمن-فرید، در واقع نمی تواند به طور خودکار هر پنج دقیقه از کاربر دستگاه فیلمبرداری کند، همانطور که طبق دستور لازم است. من اخیراً از این موضوع مطلع شدم.

کوهن و اوردل در زمان تشکیل پرونده “خوشبین” بودند و راه حلی برای نظارت بر تلفن های همراه پیدا کردند، اما به زمان بیشتری برای “انجام تست های بیشتر با نرم افزار نظارت برای تایید عملکرد آن” نیاز داشتند.

در ۱۹ آوریل در دادگاه ثبت شد. منبع: courtlistener.com

در این پرونده درخواست شده بود که والدین بانکمن-فرید اجازه داشته باشند به استفاده از “تلفن همراه موجود” خود تا رسیدن به نتیجه نهایی ادامه دهند.

آنها خواستار یافتن راه حلی تا ۲۱ آوریل بودند، اما تا لحظه نگارش این مقاله هیچ مدرکی دال بر یافتن راه حل وجود ندارد.

مربوط: وکیل سام بانکمن-فرید درخواست تمدید شرایط وثیقه را دارد

کن گمبل، رئیس اجرایی شرکت اطلاعاتی خصوصی IFW Global، در صحبت با Cointelegraph، معتقد است که بین انتخاب حالت‌های تلفن همراه و نرم‌افزار نظارتی پیاده‌سازی شده تضاد وجود دارد.

او گفت برخی از مدل‌های جدید تلفن به دلیل تدابیر امنیتی ذاتی دستگاه، نمی‌توانند «جدیدترین نرم‌افزار مانیتورینگ» را نصب کنند.

گمبل تاکید کرد که نرم افزار مانیتورینگ را نمی توان در جدیدترین آیفون ها پیاده سازی کرد، به عنوان مثال، بدون اینکه ابتدا دستگاه را “جیل بریک” کنید.

او پیشنهاد می‌کند که این راه‌حل می‌تواند شامل بررسی تلفن‌های همراه جایگزین برای والدین بانکمن-فرید باشد که با نصب نرم‌افزار مانیتورینگ سازگار هستند، و اظهار داشت:

“این زمان می برد. آنها باید به ریشه مشکل فنی برسند، راه حلی بیابند و در برخی موارد زمان بیشتری را صرف تشکیل پرونده های جداگانه در دادگاه کنند تا زمانی که تلفن مورد نظر خود را پیدا کنند. باید انجام دهند.”

اخیراً نگرانی های جدی در مورد دسترسی به تلفن همراه بانکمن-فرید مطرح شده است.

قاضی کاپلان تاکید کرد که بانکمن-فرید یک “باغ الکترونیکی” با دسترسی به اینترنت در خانه خانوادگی خود داشت.

کاپلان هشدار داد که “دلایل احتمالی” وجود دارد که باور کنیم بانکمن-فرید در تلاش برای دستکاری شاهدان دست داشته است.

در ۲۸ مارس، والدین بانکمن-فرید سوگندنامه ای را امضا کردند که در آن موافقت کردند که وسایل الکترونیکی ممنوعه را به خانه خود نیاورند و در عین حال با محدود کردن دسترسی به دستگاه های وی موافقت کردند.

کاپلان در ۴ مارس پیشنهاد کرد که Bankman-Fried از استفاده از گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، رایانه‌ها و پلتفرم‌های بازی ویدیویی یا دستگاه‌هایی که امکان چت و ارتباط صوتی را می‌دهند، منع شود.

این پیشنهاد بیان می‌کند که ارتباطات بانکمن-فرید باید به «گاراژ تلفن‌ها یا سایر تلفن‌های هوشمند بدون قابلیت اینترنت یا غیرفعال» محدود شود.

مجله: FTX راه اندازی مجدد را در نظر می گیرد، فورک اتریوم زنده می شود، اخبار OpenAI: Hodler’s Digest، ۹-۱۵ آوریل

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا