اخبار ارز دیجیتال

وکلای SBF اقدام به جلوگیری از انتشار هویت وثیقه می کنند

درخواست تجدیدنظر که در آخرین روز ممکن ثبت شد، از افشای نام دو ضامن اوراق قرضه SBF حداقل تا 14 فوریه جلوگیری می کند.

اسامی دو ضامن که تا حدی وثیقه 250 میلیون دلاری سام بنکمن-فرید را تایید کردند، تاکنون محرمانه باقی مانده است.

قاضی همچنین توافقی را رد کرد که به Bankman-Fried اجازه می داد از برنامه های پیام رسانی خاصی استفاده کند.

وکلای بانکمن-فرید در آخرین لحظه در 7 فوریه برای جلوگیری از انتشار نام ضامن درخواست تجدید نظر کردند. درخواست تجدیدنظر شامل هیچ استدلال دیگری علیه افشا نشد، اما اجرای حکم تا 14 فوریه مسدود شده است. درخواست اقامت اضافی

پس از حکم 30 ژانویه که در آن قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان، درخواست مشترک هشت رسانه بزرگ برای انتشار اسامی ضامنان را پذیرفت، انتظار می رفت که درخواست تجدید نظر شود.

سام بنکمن-فرید در مصاحبه ای در کنفرانس بیت کوین 2021. تصویر: سکه تلگراف

در آن زمان، کاپلان گفت که با توجه به جدید بودن وضعیت، احتمالاً حکم او قابل تجدید نظر است.

او استدلال کرد که والدین بنکمن-فرید، با توجه به اندازه بسیار کوچکتر اوراق قرضه انفرادی 200000 و 500000 دلاری، به گفته وکلای بانکمن-فرید، به نفع والدین بانکمن-فرید نبوده و ضامن نیز مستحق دریافت “مشابه” خواهد بود. مداخله کرد.» او گفت که با آن مواجه خواهد شد

والدین بانکمن-فرید – جوزف بنکمن و باربارا فرید – دو طرف دیگر بودند که این اوراق را امضا کردند.

علاوه بر این، قاضی گفت که ضامن به طور داوطلبانه اوراق قرضه فردی را در یک “پروانه کیفری بسیار تبلیغاتی” امضا کرده است و بنابراین در معرض بررسی عمومی قرار گرفته است.

مربوط: وکلای ایالات متحده از SEC و CFTC دعاوی مدنی علیه SBF درخواست کردند تا پس از محاکمه جنایی منتظر بمانند

در همین حال، در 7 فوریه، کاپلان توافق مشترک بین تیم حقوقی بانکمن-فرید و دادستان را رد کرد. این شرایط شرایط وثیقه را تغییر داد و به Bankman-Fried اجازه داد از یک برنامه پیام رسانی خاص استفاده کند.

کاپلان دلیلی برای رد این درخواست ارائه نکرد، اما افزود که این موضوع در جلسه استماع 9 فوریه بیشتر مورد بحث قرار خواهد گرفت.

کاپلان در 1 فوریه گفت که Bankman-Fried از کارمندان FTX یا Alameda Research پس از اینکه فاش شد که مدیر عامل سابق با کارکنان گذشته و فعلی تماس گرفته است، از کارمندان FTX یا Alameda درخواست کرده است که “در مورد شاهدان احتمالی بحث کنند”. از “تماس مناسب”.

نویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا