اخبار ارز دیجیتال

SBF فاش می کند که پشت بازگشایی برداشت های باهاما توسط FTX چیست

مدیر عامل سابق FTX توضیح داد که چرا صرافی فقط مدت کوتاهی قبل از اعلام ورشکستگی، برداشت را برای شهروندان باهامایی باز کرده است.

سام بانکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX فاش کرده است که واقعاً چه اتفاقی افتاده است که صرافی به طور انتخابی برداشت‌های خود را قبل از اعلام ورشکستگی از سر گرفت – فقط کاربران باهاما.

در یک مصاحبه تلفنی با وبلاگ نویس ارزهای دیجیتال، تیفانی فانگ در تاریخ ۱۶ نوامبر، Bankman-Fried مدعی شد که تصمیم گرفته است برداشت ها را برای شهروندان باهامایی بازگشایی کند. از افراد عصبانی در آن

او گفت: «دلیلی که من این کار را کردم این بود که الان اینجا هستم و نمی‌خواهم یا نمی‌خواهم در کشوری باشم که مردم خشمگین زیادی در آن گنجانده شده‌اند.»

Bankman-Fried ادعا می کند که به تنظیم کنندگان اوراق بهادار باهاما “اخطار یک روزه” داده است که FTX قصد دارد این کار را انجام دهد، اما رگولاتورها پاسخ “بله” یا “خیر” دادند. این نهاد گفت که این کار را نکرد و در نهایت تصمیم گرفت که برداشت را مجاز کند.

“بنابراین از نظر واقع بینانه، احمقانه است، […] راه رسیدن به FTX شامل این بود که مردم باهام از این موضوع ناراحت نیستند. ”

صرافی کریپتو که اکنون منحل شده است، همه برداشت‌ها را در ۸ نوامبر به دلیل مشکلات نقدینگی به حالت تعلیق درآورد.

در ۱۰ نوامبر، درست یک روز قبل از اعلام ورشکستگی، صرافی فاش کرد که تسهیل برداشت وجوه باهامیان را آغاز کرده است. در آن زمان میلیون ها دلار وجوه با ادعای رعایت الزامات رگولاتوری کشور از بورس خارج شد.

با این حال، کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) در تاریخ ۱۲ نوامبر به توضیح FTX اشاره کرد و گفت که نه به FTX دستور داده و نه مجاز به اولویت بندی برداشت برای مشتریان باهاما نکرده است.

آنها همچنین هشدار دادند که برداشت وجوه ممکن است به عنوان بخشی از روند انحلال شرکت معکوس شود.

کوین تلگراف با SCB تماس گرفت تا تأیید کند آیا FTX قبل از شروع مجدد برداشت با آنها تماس گرفته است یا خیر و پاسخ آنها چیست. SCB بلافاصله پاسخ نداد.

Bankman-Fried در مصاحبه اخیر با Fong این اقدام را رد کرد، زیرا فونگ پیشنهاد کرد این اقدام برای تسهیل برداشت توسط افراد در FTX است.

“اوه، این یک برداشت داخلی نبود. این تلاش برای ایجاد یک کانال نظارتی برای مبادله بود.”

SBF در جای پای هکرهای FTX داغ بود

مدیر عامل سابق FTX در مصاحبه ۱۶ نوامبر، متوجه هکر FTX شوید که گمان می رود ۴۵۰ میلیون دلار دارایی را دزدیده است، مدت کوتاهی پس از اعلام ورشکستگی صرافی در ۱۱ نوامبر.

“ما در طول تحقیقات همه دسترسی به سیستم را قطع کردیم، بنابراین نمی دانیم دقیقا چه کسی.”

Bankman-Fried گفت که او معتقد است ممکن است “یا کارمند سابق باشد یا جایی که شخصی بدافزار را روی رایانه کارمند سابق نصب کرده است.”

مربوط: “من هرگز کد FTX را باز نکردم”: SBF گفتگوی طولانی و صریح با ولاگر داشت

در مصاحبه اخیر با Sam Bankman-Fried توسط Axios در ۲۹ نوامبر، مدیر عامل سابق FTX فاش کرد که از امروز تنها حدود ۱۰۰۰۰۰ دلار در حساب بانکی خود باقی مانده است.

این در حالی است که Bankman-Fried در اوج ارزشش ۲۶ میلیارد دلار تخمین زده می شود.

بانکمن-فرید ادعا می کند که او در شرکت ورشکسته با “اساساً همه چیز” مرتبط بوده است.

او گفت: “یعنی نمی دانم. نمی دانم. آخرین باری که حساب بانکی ام را چک کردم، ۱۰۰ هزار دلار بود.”نویسنده: Felix Ng

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا