اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که SBF درخواست وثیقه جدیدی را به دادگاه عالی باهاما ارسال کرده است

رسانه‌های باهاما گزارش می‌دهند که سام بنکمن-فرید تنها دو روز پس از رد درخواست قبلی توسط قاضی و رد کردن موسس FTX یک ریسک فراری، برای وثیقه جدید درخواست کرده است.

سام بنکمن-فرید زندانی، بنیانگذار صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX، گزارش شده است که درخواست وثیقه ای را به دادگاه عالی باهاما ارائه کرده است.

رسانه های محلی در ۱۵ دسامبر گزارش بنیانگذاران درخواستی ارسال کرده اند و گفته اند که تنها یک ماه بعد در ۱۷ ژانویه ۲۰۲۳ در دادگاه رسیدگی خواهد شد.

پیش از این، در ۱۳ دسامبر، وکلای بانکمن-فرید اصرار داشتند که او با وثیقه ۲۵۰۰۰۰ دلاری آزاد شود، زیرا او سابقه کیفری نداشت و از افسردگی و بی خوابی رنج می برد. مزرعه برنج. قاضی رئیس، وثیقه به مدیر رمزارز را به عنوان خطر فرار رد کرد.

بنکمن-فرید به زندان فاکس هیل، تنها زندان در باهاما منتقل می شود. گزارش وزارت امور خارجه ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ می گوید که شرایط در فاکسیل “خشن” و مملو از مراقبت های پزشکی، بهداشت و تغذیه ناکافی است.

مربوط: رایان سلامه، مدیرعامل FTX باهاما به FTX و سام بنکمن-فرید سوت زد.

استرداد به ایالات متحده همانطور که دولت باهاما می گوید که درخواست های استرداد را “به سرعت” بررسی می کند زیرا موسس بورس با هشت اتهام از جمله پول شویی، کلاهبرداری از طریق سیم و کلاهبرداری اوراق بهادار برنامه ریزی شده است.

اتهامات متعدد ممکن است بانکمن-فرید را به مدت ۱۱۵ سال به زندان بیاندازد، اما یک مفسر حقوقی به کوین تلگراف گفت که قبل از حل و فصل این پرونده “خیلی چیزها باید آشکار شود”.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا