اخبار ارز دیجیتال

گزارش: SBF در داخل زندان باهاما تحت درمان ویژه قرار می گیرد

سام بنکمن-فرید در بخش بیمارستان نگهداری می‌شد، جایی که طبق گزارش‌ها به آب جاری، توالت، تلویزیون و غذای گیاهی دسترسی داشت.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که به زندان بدنام فاکس هیل در ناسائو، باهاما محبوس شد، تجربه متفاوتی نسبت به بسیاری از زندانیان دیگر داشته است و در انتظار تحقیقات در مورد سقوط صرافی خود است.

به گزارش فایننشال تایمز، بانکمن-فرید در یک اتاق بیمارستان با دسترسی به توالت، آب لوله کشی، تلویزیون، روزنامه های محلی، جدول کلمات متقاطع، و بسیاری از مزایای دیگر، از جمله غذای گیاهی، قرار گرفت. یکی از مقامات ناشناس زندان فاش کرد که مدیر عامل سابق روزهای خود را صرف تماشای اخبار و خواندن مقالاتی درباره خود کرده است.

به نظر می‌رسد که تجربه زندان SBF با آنچه بسیاری از زندانیان دیگر در سلول‌های شلوغ، تهویه ضعیف و آلوده به موش تحمل می‌کنند بسیار متفاوت است. برخلاف سایر زندانیان فاکس هیل، مدیر عامل سابق بر روی تختی در اتاق بیمارستان خود می خوابید.

گزارش حقوق بشر در سال ۲۰۲۱ توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده نشان داد که شرایط در فاکس هیل “خشن” است زیرا زندانیان از ازدحام بیش از حد، سوءتغذیه و بهداشت و مراقبت های پزشکی ناکافی رنج می بردند. این گزارش همچنین مواردی از آزار جسمی توسط افسران اصلاح را مدعی است.

این گزارش نشان داد که “بزرگترین سلول امنیتی مردانه تقریباً ۶ فوت در ۱۰ فوت بود و حداکثر ۶ نفر را بدون تشک یا توالت در خود جای می داد.” شرایط زیر را نیز توضیح دادیم:

“زندانیان از سطل برای بیرون آوردن مدفوع انسان استفاده می کردند. زندانیان از کمبود تخت و ملافه شکایت داشتند. برخی از زندانیان در حالی که روی زمین برهنه دراز کشیده بودند دچار زخم بستر شدند. این یک مشکل واقعی بود و سلول ها با موش، حشرات و حشرات آلوده شده بود.”

مربوط: کارولین الیسون از آلامدا از محکومیت بالقوه ۱۱۰ سال زندان در یک معامله فرار کرد.

Cointelegraph در ۲۲ دسامبر گزارش داد که SBF در حال آماده شدن برای استرداد به ایالات متحده است و بیانیه ای از دادستان کل باهاما رایان پیندر گفت که بانکمن-فرید در شب ۲۲ دسامبر به ایالات متحده فرستاده خواهد شد. من تأیید کردم که من قرار بود باهاما را ترک کند.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا