اخبار ارز دیجیتال

گزارش ها حاکی از آن است که دادستان های SBF به دنبال کمک های مالی به حزب دمکرات ایالات متحده بودند

دادستان های SBF با دموکرات های DNC، DCCC و Hakeem Jeffries نماینده کنگره تماس گرفته اند تا به دنبال اطلاعاتی برای کمک به تحقیقات در حال انجام باشند.

بر اساس گزارش ها، دادستان هایی که در حال تحقیق از مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن-فرید (SBF) هستند، با اعضای ارشد حزب دموکرات تماس گرفته و اطلاعاتی در مورد مشارکت های سیاسی این کارآفرین درخواست کرده اند.

نیویورک تایمز گزارش داد که دموکرات‌های کمیته ملی دموکرات (DNC)، کمیته مبارزات انتخاباتی دموکرات کنگره (DCCC) و نماینده کنگره، حکیم جفریس، از دادستان‌های SBF برای کمک به تحقیقات در حال انجام درخواست اطلاعاتی کردند.

دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک به مارک الیاس، وکیل انتخاباتی دموکرات، ایمیلی ارسال کرده و از جزئیات کمک مالی SBF خواسته است. ایمیل های مشابهی برای سایر اعضای دموکرات و جمهوری خواه ارسال شد.

پلیس سلطنتی باهاما SBF را در ۱۲ دسامبر به درخواست دولت ایالات متحده دستگیر کرد. این درست قبل از شهادت متهم در مقابل کنگره بود. این کارآفرین به هشت فقره تقلب مالی و تقلب در انتخابات به اتهام هک کردن ۱.۸ میلیارد دلار از سرمایه مشتری متهم شده است.

تحقیقات در حال انجام در مورد مشارکت های سیاسی SBF سرفصل خبرها را به خود اختصاص داده است زیرا او با پرداخت ۳۹.۸ میلیون دلار، دومین کمک کننده شخصی دموکرات است.

مربوط: گزارش سام بانکمن-فرید به دنبال تغییر تصمیم برای اعتراض به استرداد است

در ۱۷ دسامبر، سه گروه برجسته دموکرات – DNC، کمیته انتخابات سنای دموکرات و DCCC – بنا بر گزارش ها تصمیم گرفتند کمک های مالی مربوط به SBF را به سرمایه گذاران FTX بازگردانند که مجموعاً از ۱ میلیون دلار فراتر رفته است.

همانطور که قبلا توسط Cointelegraph گزارش شده بود، یک سخنگوی DNC این تصمیم را تایید کرد.

“با توجه به اتهامات احتمالی نقض مالی کمپین توسط Bankman-Fried، ما بودجه ای را برای بازگرداندن کمک های ۸۱۵۰۰۰ دلاری برای سال ۲۰۲۰ و پس از آن کنار می گذاریم. من به

دو کمیسیون دیگر، DSCC و DCCC نیز به ترتیب ۱۰۳۰۰۰ و ۲۵۰۰۰۰ دلار را به عنوان بازپرداخت متعهد کردند.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا