اخبار ارز دیجیتال

SBF در Silvergate: Hodler’s Digest، ۱-۷ ژانویه، اخراج شد و از بانک اعتراف کرد.

برترین اخبار هفته

سام بنکمن-فرید در دادگاه فدرال نسبت به همه اتهامات خود بیگناه است

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، نسبت به تمام اتهامات مربوط به سقوط صرافی ارزهای دیجیتال، از جمله کلاهبرداری با سیم و کلاهبرداری اوراق بهادار، بی گناه است. دادخواستی که از دادگاه می‌خواهد اطلاعات خاصی را درباره افرادی که به عنوان ضامن اوراق ۱۰۰۰۰ دلاری عمل می‌کنند، ویرایش و افشا نکند.

فدرال رزرو ایالات متحده برای ردیابی وجوه سرقت شده کاربران، گروه ویژه FTX تشکیل می دهد

یک کارگروه سازماندهی شده توسط ناحیه جنوبی نیویورک برای ردیابی و بازیابی وجوه از دست رفته مشتریان و بررسی و پیگرد سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX تشکیل شد. که قبلاً توسط مدیریت شروع شده بود، شرکت مشاوره مالی AlixPartners را در دسامبر استخدام کرد تا ردیابی دارایی را انجام دهد. برای دارایی های دیجیتال از دست رفته

همچنین بخوانید
امکانات

بهترین (و بدترین) داستان های سه سال مجله Cointelegraph

امکانات

مثلث زوکو: پارادوکس قابل خواندن برای انسان در قلب پذیرش کریپتو

SEC خرید پیشنهادی Binance.US از Voyager Digital را به چالش می کشد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک اعتراض محدود به پیشنهاد Binance.US برای خرید دارایی های شرکت ورشکسته Voyager Digital ارائه کرده است. Binance.US در پیشنهاد خود متعهد شد ۱ میلیارد دلار برای خرید دارایی‌ها بخرد، اما SEC نگرانی‌هایی را در مورد توانایی شرکت برای تامین مالی این معامله مطرح کرده است و از بخش جهانی بایننس برای حمایت از این خرید می‌خواهد.

Coinbase به تسویه ۱۰۰ میلیون دلاری با تنظیم کننده های نیویورک رسید

در پاسخ به نقض قانون خدمات مالی و بانکداری نیویورک، صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس ۵۰ میلیون دلار جریمه می پردازد و ۵۰ میلیون دلار برای اصلاح برنامه انطباق خود سرمایه گذاری می کند. طبق گفته تنظیم‌کننده‌های مالی، صرافی‌های ارزهای دیجیتال دارای نقص‌های متعددی در انطباق با الزامات ضد پولشویی، به‌ویژه در مورد نظارت بر تراکنش‌ها و ورود به سیستم بوده‌اند.

انجمن روز پیدایش بیت کوین را با ارسال بیت کوین به بلوک جنسیس جشن می گیرد

جامعه کریپتو، چهاردهمین سالگرد بیت کوین را در این هفته با ارسال بیت کوین به آدرس های حاوی جوایز برای بلوک های پیدایش استخراج، جشن گرفت و اولین بلوک بیت کوین استخراج شد. در ۳ ژانویه ۲۰۰۹، ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین مستعار، بلوک جنسیس را استخراج کرد و اولین ۵۰ بیت کوین را ایجاد کرد و راه را برای توسعه کل صنعت هموار کرد.

برنده و بازنده

بیت کوین برای آخر هفته (بیت کوین) صبح ۱۶۸۱۹ دلار، اتر (اتریوم) بنابراین ۱۲۶۳ دلار چه زمانی XRP بنابراین ۰.۳۳ دلارکل سرمایه بازار است ۸۱۹.۹ دلار ۱ میلیارد دلار، طبق CoinMarketCap.

در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال بزرگ، ۳ افزایش دهنده آلتکوین برتر این هفته Lido DAO هستند. (انجام دادن) ۵۲.۱۹٪، سولانا (سل) ۳۷.۴۴٪ و BitDAO (کمی) در ۲۳.۵۰ درصد.

سه بازنده برتر آلتکوین این هفته Huobi Token است. (HT) -۹.۳۲٪ به صورت زنجیره ای (XCN) -۷.۰۹% و کامپیوترهای اینترنتی (ICP) -۵.۱۹٪.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کریپتو، حتما تحلیل بازار کوین تلگراف را مطالعه کنید.

همچنین بخوانید
امکانات

آیا چین نسبت به بیت کوین نرم می شود؟عبارات دنیای رمزارز را تحریک می کنند

امکانات

با وجود رپ بد، NFT ها می توانند نیروی خوبی باشند

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

به طور خاص، بیت کوین پتانسیل ارتقای شمول مالی را دارد، زیرا ماهیت غیرمتمرکز آن، آن را در برابر سانسور و دستکاری مقاوم می کند.

فیلیپ کارائوروی، شاهزاده صربستان

مشکل بسیاری از DC این است که آنها FTX را با کل صنعت کریپتو برابر می دانند.

ران هاموند، مدیر روابط دولتی، انجمن بلاک چین

مشکلات زیادی در رابطه با امنیت وجود دارد زیرا مردم متوجه نمی شوند که این یک مسئولیت فردی در قبال دارایی های آنها است. مردم برای این کار آمادگی ندارند. “

دیمیتری میشنین، مدیر عامل HashEx

در حالی که ما به تعهد خود به رعایت مفتخر بودیم، کاستی‌های خود را نیز تصدیق می‌کنیم، مانند تلاش سخت برای پرداخت جریمه‌ها و رفع مشکلات.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس

در واقع، دارایی های رمزنگاری شده به یک سرمایه گذاری و یک محصول مالی تبدیل شده اند و باید همتراز با سایر محصولات مالی و سرمایه گذاری تنظیم شوند.

Smint Sastro Sweet، وزیر دارایی اندونزی

مدیرعامل سابق سلسیوس، الکس ماشینسکی، قول داد که سرمایه گذاران را به سمت آزادی مالی سوق دهد، اما آنها را به سمت نابودی مالی سوق داد.

لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک

پیش بینی هفته

قیمت بیت کوین پشتیبانی جدیدی را با ۱۶.۸ هزار دلار شکل می دهد زیرا بیت کوین مگا نهنگ ها را فریب می دهد

با آغاز سال ۲۰۲۳، بیت کوین همچنان با فقدان نوسانات روبرو می شود، که منجر به بحث هایی در میان معامله گران در مورد زمان شکست می شود. محدوده معاملات محدود از زمان حماسه FTX در نوامبر ادامه یافته است.

پلتفرم معاملاتی Trendrider به نمودار ۱ هفته ای نگاه کرد و ۱۰۰ دلار را به عنوان نقطه کنترل ۱۰۰ هفته ای فعلی (PoC) علامت گذاری کرد، که نشان دهنده سطح قیمتی است که بیشترین حجم را برای دوره زمانی معین ایجاد کرده است.

~۱۶.۸K 100 POC هفتگی جدید بیت کوین است. به بیان ساده، در ۱۰۰ هفته گذشته، این سطحی است که بیشتر حجم معاملات در آن انجام شده است و به گفته این شرکت ارز دیجیتال، شکل گیری کف بالقوه ایجاد شده است.

FUD هفته

اوراهام آیزنبرگ، بهره‌بردار بازارهای انبه، دستور بازداشت در انتظار محاکمه را صادر کرد

یک دادگاه منطقه ای فدرال در پورتوریکو حکم بازداشت آبراهام آیزنبرگ، بهره بردار بازار انبه را صادر کرد. قابل اجرا نیست. این تصمیم باعث می شود که آیزنبرگ تا زمانی که پرونده بسته شود یا با یک جلسه وثیقه جدید آزاد شود، در بازداشت بماند.

سیلورگیت دارایی های خود را با ضرر فروخت و تعداد کارکنان را کاهش داد تا ۸.۱ میلیارد دلار برداشت را پوشش دهد.

ورشکستگی FTX باعث سرکوب سیلورگیت شد و بانک را مجبور به فروش دارایی برای پوشش حدود ۸.۱ میلیارد دلار برداشت کرد. علاوه بر این، حدود ۲۰۰ کارمند که ۴۰ درصد از نیروی کار بانک را تشکیل می دهند، اخراج شدند. این بانک به دلیل ارتباط با FTX و Alameda Research تحت نظارت قانونگذاران آمریکایی است.

کریپتو وام دهنده جنسیس ۳۰ درصد از کارمندان خود را اخراج می کند

جنسیس گلوبال تریدینگ در دومین اخراج خود در شش ماه اخیر ۳۰ درصد از نیروی کار خود را کاهش داده است. پلتفرم وام‌دهی کریپتو در ماه نوامبر برداشت‌ها را متوقف کرد و راه‌اندازی وام‌های جدید را به دلیل آشفتگی بی‌سابقه‌ی بازار متوقف کرد. این شرکت اعلام کرد که قصد دارد ۲۰ درصد از کارکنان خود را به عنوان بخشی از بازسازی مداوم خود پس از خرید شرکت ساندز اخراج کند.

بهترین ویژگی های Cointelegraph

بهترین (و بدترین) داستان های سه سال مجله Cointelegraph

ما ۶۶۰ داستان از ۳ سال گذشته مجله Cointelegraph را بررسی کرده ایم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

آسیا اکسپرس: بازار NFT چینی، Moutai Metaverse Popular but Buggy

بازار ملی جدید NFT چین، Moutai Distillery’s Metaverse، تنها در دو روز ۱ میلیون کاربر را جذب کرده است و توسعه دهنده Final Fantasy Square Enix نیز به بازی بلاک چین می پیوندد.

میانگین وزنی قیمت‌ها چگونه می‌تواند تأثیر بازار معاملات بزرگ را کاهش دهد

قیمت میانگین موزون زمانی یک استراتژی معاملاتی الگوریتمی با هدف کاهش نوسانات قیمت و افزایش نقدینگی در طول فرآیند معاملات است.

نویسنده: Editorial Staff

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا