اخبار ارز دیجیتال

SBF جلسات استماع سنا را از دست می دهد اما قول می دهد در مجلس نمایندگان شهادت دهد: قانون شکسته شد

سام بنکمن-فرید آماده شهادت در برابر کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده در ۱۳ دسامبر است.

به Law Decoded خوش آمدید. این خلاصه هفتگی شما از همه تحولات عمده در فضای نظارتی است.

بنابراین دشمن شماره یک عمومی، سم بنکمن-فرید، در ۱۴ دسامبر در مجلس سنا حاضر نخواهد شد، زیرا او ضرب الاجل را برای برآورده کردن درخواست کمیته بانکی سنا از دست داده است. با این حال، تنها یک روز قبل از ۱۳ دسامبر، ما توانستیم شاهد حضور این کارآفرین در کنگره باشیم.

در پاسخ به رشته ای از توییت های نماینده ماکسین واترز، رئیس کمیسیون خدمات مالی، مدیر عامل سابق FTX اعلام کرده است که قصد دارد در جلسه استماع کمیته در مجلس نمایندگان ایالات متحده شهادت دهد. جان ری که در ۱۱ نوامبر پس از استعفای بانکمن-فرید به عنوان مدیر عامل FTX انتخاب شد نیز به عنوان شاهد حضور خواهد داشت.

جلسات استماع مجلس نمایندگان آخرین باری نخواهد بود که بانکمن-فرید با سؤالات سختی از سوی دولت مواجه می شود. گزارش شده است که وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) در حال تحقیق در مورد کلاهبرداری احتمالی است که طی آن او چند روز قبل از اعلام ورشکستگی FTX وجوه خارج از کشور را جمع آوری کرده است. به گفته یک منبع ناشناس، مقامات وزارت دادگستری با ناظر منصوب شده توسط دادگاه FTX ملاقات کردند تا در مورد میزان اطلاعات مورد نیاز برای تحقیقات بیشتر صحبت کنند. DOJ همچنین بررسی خواهد کرد که آیا Bankman-Fried به طور غیرقانونی وجوه FTX را به Alameda Research منتقل کرده است یا خیر.

و این به هیچ وجه فهرستی قطعی از اتهامات احتمالی نیست.گروه ناظر شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن معتقد است که تاجر “کمک مالی سیاه” انجام داده است. او شکایتی را به کمیسیون انتخابات فدرال تسلیم کرد و بانکمن-فرید را به “نقض مستقیم و مادی قانون مبارزات انتخاباتی فدرال” متهم کرد که در جریان مبارزات انتخاباتی گذشته به حزب جمهوری خواه کمک های مالی ناشناس انجام داد. همانطور که اتفاق می افتد، خود بانکمن-فرید در مصاحبه اخیر خود علناً اعتراف کرده است.

لایحه حمایت از مصرف کننده رمزنگاری، ترخیص کالا از گمرک به کنگره ایالات متحده ارائه شد

ریچی تورس، نماینده ایالات متحده، لایحه‌ای را به مجلس نمایندگان ارائه کرده است که سوءاستفاده از وجوه مشتریان توسط صرافی‌های ارزهای دیجیتال را ممنوع می‌کند و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را ملزم به افشای شواهدی مبنی بر ذخایر دارد. این لوایح با عنوان «قانون حمایت از سرمایه گذاران مصرف کننده ارز مجازی» و «قانون افشای تبادل ارز مجازی» به کمیته خدمات مالی مجلس ارجاع شده است.

تورس همچنین نامه ای به دفتر پاسخگویی دولت نوشت و خواستار بررسی “شکست SEC در محافظت از سرمایه گذاران در برابر سوء مدیریت و سوء رفتار فاحش FTX” شد.

به خواندن ادامه دهید

دادگاه مهلت جدیدی برای طرح تجدید ساختار درجه سانتیگراد تعیین می کند

به وام دهنده ورشکسته کریپتو سلسیوس، دوره انحصار خود تا ۱۵ فوریه ۲۰۲۳ تمدید شد. تصویب تمدید انحصار پس از دو جلسه دادگاه در ۶ دسامبر صادر شد. سلسیوس در توییتی اعلام کرد که برای اجازه فروش استیبل کوین‌هایی که برای تامین نقدینگی برای تداوم کسب‌وکار در نظر گرفته شده‌اند، درخواست مجوز کرده است. این شرکت امیدوار است از این دوره طولانی برای توسعه برنامه هایی برای یک تجارت مستقل استفاده کند.

به خواندن ادامه دهید

فایل های ریپل بایگانی نهایی با SEC

نبرد دو ساله بین SEC و ریپل به پایان می رسد و ریپل پرونده نهایی را در یک شکایت علیه تنظیم کننده های ایالات متحده تشکیل می دهد. ریپل استدلال کرد که SEC نمی تواند ثابت کند که پیشنهاد XRP (XRP) 2013-2020 آن یک پیشنهاد یا فروش “قرارداد سرمایه گذاری” و بنابراین یک وثیقه بر اساس قانون فدرال است. ریپل این سند را با بیان این جمله به پایان رساند: “دادگاه باید درخواست های متهمان را بپذیرد و درخواست های SEC را رد کند.”

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا