اخبار ارز دیجیتال

گزارش: SBF دو ماه قبل از سقوط FTX با مشاوران ارشد بایدن ملاقات کرد

بنیانگذار FTX حداقل چهار بار در سال 2022 با مقامات ارشد کاخ سفید ملاقات کرد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، حداقل چهار بار در سال 2022 با مقامات دولتی در کاخ سفید ملاقات کرده است، بنا بر گزارش ها فقط دو ماه قبل از فروپاشی امپراتوری کریپتو او.

بیشتر این دیدارها در گزارش بازدید ماهانه کاخ سفید فاش شده است، که نشان می دهد بانکمن-فرید در 22 آوریل 2022 و در ماه می با مشاور رئیس جمهور استیو ریکتی ملاقات کرده است. 12 مه 2022، همراه با جلسه دیگری در 13 می با مشاور سیاستگذاری شارلوت بوتاش

با این حال، بلومبرگ در 29 دسامبر گزارش داد که مدیر عامل سابق FTX نیز اخیراً با مشاور رئیس جمهور، Ricchette، در 8 سپتامبر ملاقات کرد، اما در گزارش بازدیدکنندگان ثبت نشد.

گزارش بازدیدکنندگان کاخ سفید 2022 با حضور سم بنکمن-فرید.منبع: کاخ سفید

این افشاگری کنجکاوی اعضای جامعه ارزهای دیجیتال را برانگیخت که می‌خواستند بدانند چرا به نظر می‌رسد درب گردانی بین FTX و کاخ سفید وجود دارد.

بر اساس این گزارش، منابع حاکی از آن است که در این جلسه درباره مسائل سیاسی بحث نشده است و این گفتگو بر روی صنعت کریپتو، مبادلات و پیشگیری از بیماری همه گیر متمرکز بوده است.

مربوط: وکیل می گوید بعید است که دادستان به سام بنکمن-فرید معامله ای مطلوب ارائه دهد.

علیرغم زندگی در باهاما، بانکمن-فرید یک بازدیدکننده دائمی از واشنگتن بوده است، جایی که او به دنبال تأثیرگذاری بر سیاست ارزهای دیجیتال، ایجاد ارتباطات در واشنگتن و ارتقای قانونگذاران به FTX بوده است. مبادلاتی مانند پروتکل های وام دهی DeFi به پلتفرم های مالی غیرمتمرکز مانند MakerDAO.

Bankman-Fried یک کمک مالی مهم به حزب دموکرات است، و در مصاحبه ای با وبلاگ نویس رمزنگاری تیفانی فونگ در 16 نوامبر، او گفت که به هر دو طرف تقریباً به همان میزان کمک کرده است، اما “کمک های مالی او تیره و تار است.”نویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا