اخبار ارز دیجیتال

SBF به دنبال بررسی نقش وکیل FTX در وام ۲۰۰ میلیون دلاری Alameda است.

وکلای Sam Bankman Freed به دنبال مجوز برای بازجویی متقابل گری وانگ در مورد دخالت وکیل FTX در تایید وام Alameda هستند.

تیم حقوقی Sam Bankman Freed به دنبال مجوز برای تحقیق درباره دخالت ادعایی وکلای FTX در صدور وام ۲۰۰ میلیون دلاری از Alameda است که توسط گری وانگ تایید شده است.

همانطور که قبلاً در آستانه محاکمه بسیار مورد انتظار گزارش شده بود، حکم دادگاه در ۱ اکتبر، وکلای FTX را به دلیل دخالت ادعایی آنها در ایجاد و تأیید وام بین Alameda و FTX متهم کرد. Freed به طور موقت از تقسیم مسئولیت منع شد.

قاضی ایالات متحده، لوئیس کاپلان، درخواست دولت را پذیرفت و حکم داد که وکلای بانکمن فرید باید برای رسیدگی به دخالت وکلای FTX در طول دادگاه اجازه بگیرند.

مرتبط: Alameda از SBF، ۳۸ میلیارد دلار USDT برای سود از آربیتراژ ضرب کرد: مدیر Coinbase

پس از بازجویی اولیه دادستان ها از گری وانگ، یکی از بنیانگذاران سابق FTX در ۹ اکتبر، دفاع اکنون ادعا می کند که وکلای FTX در ایجاد وام هایی که آلامدا به FTX اعطا کرده بود، دست داشته اند. آنها به دنبال مجوز برای بازجویی از وانگ به دلیل دخالت ادعایی وی هستند. .

این نامه که در ۹ اکتبر ارسال شد، تاکید می‌کند که دولت از آقای وانگ در مورد یک سری وام‌های شخصی به ارزش ۳۰۰ میلیون دلار از Alameda که FTX برای تامین مالی سرمایه‌گذاری‌های مخاطره‌آمیز استفاده می‌کرد، بازجویی می‌کند. وانگ همچنین از مقداری سرمایه برای خرید خانه در باهاما استفاده کرد.

در طی بازجویی توسط دادستان، وانگ گفت که یا بانکمن آزاد یا وکلای FTX وام را به او دادند و به او دستور داده شد که امضا کند.

وکلای Bankman Freed می‌گویند که دادستان‌ها قبلاً ثابت کرده‌اند که وکلای FTX در ساختار و پرداخت وام حضور داشته و درگیر بوده‌اند، و آنها قصد دارند تحقیقات متقابل خود را در مورد میزان دخالت وکلای FTX انجام دهند.

تصویری از نامه دفاعی که درخواست اجازه برای سوال از گری وانگ در مورد دخالت وکیل FTX در اعطای وام به Alameda و مدیران ارشد دارد. منبع: ناظر دادگاه

دفاع اضافه کرد که می‌توان سفته‌ای را برای بزرگداشت وام به آقای وانگ معرفی کرد. آقای وانگ قبلا در جلسه موافقان به دادستان گفته بود که هیچ احتمالی وجود ندارد که وکلای FTX شرکت را مجبور به امضای قرارداد غیرقانونی کنند.

“درک آقای وانگ مبنی بر اینکه این وام‌ها واقعی بوده‌اند که توسط وکلا تنظیم شده‌اند و در سفته‌های رسمی ثبت شده‌اند که تعهد پرداخت بهره واقعی را تحمیل می‌کنند، این است که آقای وانگ باید این استنباط را که صرفاً یک وام ساختگی بوده است رد کرد.

آنا پائولا پریرا، روزنامه‌نگار کوین‌تلگراف، در نیویورک در حال پوشش دادن محاکمه بنکمن فرید است. آخرین گزارش او از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منهتن، تلاش های دفاع را برای نشان دادن بنکمن-فرید به عنوان یک کارآفرین جوان که در بحبوحه رشد سریع FTX و Alameda دچار مشکل شد، برجسته می کند.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های کریپتو اعتماد کرد؟

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا