🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکلای SBF به کارشناسان فناوری پول می پردازند تا به قضات با شرایط وثیقه کمک کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قاضی ناظر بر پرونده کلاهبرداری Sam Bankman-Fried به دنبال کمک برای پیمایش دنیایی از پیام‌های رمزگذاری شده، برنامه‌های حفظ حریم خصوصی و شبکه‌های خصوصی مجازی است.

وکیلی که برای مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید کار می کند، می گوید قاضی فدرال که بر پرونده کلاهبرداری او نظارت می کند، در حال بررسی آخرین فناوری رمزگذاری است، احتمالاً برای کمک به تغییر شرایط وثیقه بانکمن-فرید. من موافقت کردم که به یک کارشناس امنیتی پول بدهم تا به من کمک کند تا در ردیابی کار کنم.

وکلای بانکمن-فرید، کریستین اوردل و مارک کوهن، در ۲۱ فوریه به قاضی لوئیس کاپلان نامه نوشتند و با پیشنهاد یک متخصص فنی برای کمک به او موافقت کردند.

در این نامه آمده است: «دفاع در حال حاضر تحقیقات خود را آغاز کرده است، با کارشناسان احتمالی تماس گرفته است و انتظار دارد که بتواند یک یا چند نامزد احتمالی را تا پایان هفته به دادگاه بکشاند.»

قاضی کاپلان پیشنهاد کرد که مشخص شد بانکمن-فرید از VPN (شبکه خصوصی مجازی) برای دسترسی به اینترنت در جلسه جلسه وثیقه هفته گذشته خود استفاده کرده است، زمانی که شرایط وثیقه وی تشدید شده بود.

VPN ها اغلب برای پنهان کردن و رمزگذاری ترافیک اینترنت کاربر، تغییر آدرس های اینترنت (IP)، افزودن لایه ای از امنیت به ارتباطات و دسترسی به محتوای سانسور شده توسط رژیم های مستبد استفاده می شوند.

قضات سعی کرده اند دسترسی بانکمن-فرید به کانال های ارتباطی را متعادل کنند تا دفاع خود را در برابر سوء استفاده احتمالی از برنامه های پیام رسانی و نرم افزارهای حفظ حریم خصوصی آماده کنند.

قاضی کاپلان به طور موقت بانکمن-فرید را از استفاده از VPN و برنامه‌های پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده تا زمانی که شرایط وثیقه‌اش برآورده شود منع کرد.

مربوط: Sam Bankman-Fried ممکن است نتواند League of Legends را بازی کند

کارشناسان فنی به قضات کمک می کنند تا مشکلات مربوط به پیام های رمزگذاری شده، برنامه های پیام رسانی متمرکز بر حریم خصوصی و VPN ها را حل کنند.

Bankman-Fried و وکیل او ادعا می کنند که او دو بار در طول پلی آف لیگ ملی فوتبال در ۲۹ ژانویه و Super Bowl در ۱۲ فوریه از VPN استفاده کرده است.

دادستان ها خواستار شرایط سخت ضمانت شده اند که دسترسی به اینترنت و پلتفرم های پیام رسانی بانکمن فرید را محدود می کند. آنها همچنین ادعا کردند که استفاده از VPN ها “نگرانی های احتمالی” را در مورد امکان دسترسی به پلتفرم های ارزهای دیجیتالی که کاربران آمریکایی را مسدود می کنند، ایجاد کرده است.نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا