اخبار ارز دیجیتال

SBF مشاوره زندان دریافت می کند: سر خود را بتراشید، صدای خود را پایین بیاورید، به رپ گوش دهید

مارتین اسککرلی توضیح داد که “سام از آن دسته افرادی نیست که در زندان جا بیفتد” و او باید برای جا افتادن و دوست یابی خود را تغییر نام دهد.

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX (SBF) مشاوره رایگان در مورد زنده ماندن از زندان فدرال از مارتین شکرلی، جنایتکار سابق یقه سفید، که به “Pharma Bro” نیز معروف است، دریافت کرد.

شکرلی که از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۲ نزدیک به چهار سال را به دلیل کلاهبرداری در اوراق بهادار در زندان گذراند، از مدیر سابق FTX که اکنون وثیقه گذاشته شده است، خواسته است که تراشیدن سر خود، عمیق‌تر کردن صدای خود و تقویت مهارت‌های خود را در فرهنگ گروهی و موسیقی رپ در نظر بگیرد. .

یکی از زندانیان سابق زندان در قسمت ۲۳ دسامبر پادکست ارزهای دیجیتال Unchained پیشنهاد کرد که SBF برای ورود به زندان باید خود را تغییر نام دهد.

شکرلی گفت: “سام کسی نیست که در زندان جا بیفتد” و افزود که نوع “حساسیت” او کار نمی کند زیرا “مکانی مردانه و مملو از تستوسترون است.”

شکرلی در کنار “تراشیدن سر” و “عمیق کردن صدایشان” اساساً بیان کرد که SBF باید به سرعت دوستانی پیدا کند و خود را در فرهنگ سیستم زندان جای دهد. SBF گفت: “دیگر نگویید که اهل استمفورد هستید.” [University]”

“او هیچ چیزی در مورد خیابان یا فرهنگ جنایی نمی داند. توصیه من این است که هر چه زودتر به این چیزها پی ببرید. تا جایی که می توانید به موسیقی رپ گوش دهید و همه چیز را امتحان کنید.” در مورد باند “

شرلی افزود: «ممکن است دیوانه به نظر برسد، اما این می تواند زندگی شما را نجات دهد.

در همین حال، یکی دیگر از مجرمین محکوم سابق، سام اونتار، مدیر مالی سابق Crazy Eddy، یک شرکت بدنام به فساد در دهه ۱۹۸۰، توصیه دیگری به Bankman Freed داد. […] شما را فقط یک بار می توان به دار آویخت. ”

به نظر می‌رسد که شکرلی مهارت توصیه‌های ناخواسته در مورد زندان را به پسران بد رمز ارز داده است. در خلال حضور در پادکست The UpOnlyTV ماه گذشته، شرلی به عنوان مهمان در کنار دو کوون بنیانگذار Terra/LUNA به او گفت:

“فقط می خواهم به شما بگویم که زندان آنقدرها هم بد نیست. این بدترین چیز نیست، پس نگران نباشید. امیدوارم این اتفاق نیفتد. اما اگر اینطور شود، آنقدرها هم بد نخواهد بود.” نیست.”

کوون با ناراحتی پاسخ داد: “خوب است که بدانم.”

در به‌روزرسانی درام SBF، نیویورک پست در ۲۶ دسامبر گزارش داد که دوربین‌های امنیتی توسط کارگران روز دوشنبه در بیرون خانه پدر و مادرش در پالو آلتو، جایی که بنیانگذار FTX در بازداشت خانگی به سر می‌برد، نصب شد. آن را نصب شده یافت.

دوربین های امنیتی نصب شده: اعتبار عکس: دیوید جی مک اینتایر از طریق نیویورک پست

همانطور که وجود دارد، SBF باید از مانیتور مچ پا استفاده کند و فقط می تواند برای ورزش و سلامت روان و درمان سوء مصرف مواد از خانه خارج شود. من اینجا هستم.

او قرار است از اوایل ژانویه دوباره با دادگاه روبرو شود.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا