اخبار ارز دیجیتال

بازی SBF ‘اخلاقی’ لغو شد، روند ثبت نام بازی Web3 افتضاح، Tomb Chaser: Web3 Gamer


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کتاب داستان Brawl’s FTX’s Kiss of Death، Creators of Scratch Lord بازی MMA Animoca را ایجاد می کند، چرا ورود به بازی Web3 افتضاح است؟

خلاصه‌ای دو هفته‌ای از جامعه بازی‌های Web3 حاوی اخبار، بررسی‌ها و به‌روزرسانی‌های نسخه‌های جدید.

نزاع و جدال کتاب داستان سرور را خاموش می کند

ماه‌ها پس از فروپاشی حماسی امپراتوری ارزهای دیجیتال Sam Bankman-Frieds، تلفات همچنان در حال افزایش است.

بنا بر گزارش ها، سازنده Good Luck Games، سازنده Storybook Brawl، دومین بازی مورد علاقه مدیر عامل FTX، Bankman-Frieds را پس از اینکه League of Legends سرورها را در 1 می حذف کرد، آلوده کرده است. رو به جلو.

Storybook Brawl که در اصل یک بازی رمزگذاری نشده بود که در ژوئن 2021 در Steam منتشر شد، یک بازی کارتی برای نبرد خودکار بود که دارای شخصیت‌های افسانه‌ای و افسانه‌ای بود. در سپتامبر 2021 به 2770 بازیکن همزمان رسید و در مارس 2022 توسط FTX Ventures خریداری شد.

پس از تصاحب، گیمرها با گذاشتن نقدهای منفی از بازی در استیم اعتراض کردند.

Bankman-Fried که هرگز برای انتشار هیچ یک از ادغام‌های بلاکچین برنامه‌ریزی‌شده پیشرفت نکرده است، اما موضوع 13 مورد کیفرخواست قرار گرفته است، گفت این بازی تلاشی از سوی FTX برای ادغام اخلاقی بازی و رمزنگاری است. توضیح داد که این یک فرصت برای تبدیل شدن به یک بازی است. پیشگام در معامله. کنایه آمیز.

طبق مقاله‌ای که بانکمن-فرید در توییتر به اشتراک گذاشته شد، او و متیو پلیس، مدیرعامل Good Luck Games، دوستان دوران کودکی بودند.

در طول یک سری مصاحبه بانکمن-فریدز قبل از اینکه اواخر سال گذشته در باهاما دستگیر شود، لیگ در حال بازی Storybook Brawl بود که او چندین بار بدون اشاره به اینکه در طول مصاحبه ها متعلق به FTX است، آن را تبلیغ کرد. بحث هایی در مورد اینکه چه کسی بازی می کند وجود دارد. افسانه ها.

با وجود این، طرفداران بازی عموماً با تیم همدردی کردند و گفتند که بازی در حالی که طول کشید سرگرم کننده بود و تماشای جنبه تجاری همه چیز بسیار خشمگین بود. [of the game] طرف بازی رو خراب میکنه

Storybook Brawl تنها بازی‌ای نبود که در آن FTX شاخک‌ها را درگیر می‌کرد. شاید برجسته ترین نام در یک بازی تحت تاثیر FTX Fallout Star Atlas باشد. در زمان ورشکستگی، نیمی از خزانه در بورس بود. Star Atlas در فوریه گفت که از آن زمان توانسته است برخی از این سرمایه ها را بازیابی کند.

دعوای کتاب داستان
نزاع کتاب داستان با افسانه‌ها و شخصیت‌های افسانه‌ای (کتاب داستان نزاع)

حل مسائل مربوط به سوار شدن به صورت غیرقابل تغییر

پلتفرم توسعه بازی Immutable نسخه بتا Game Passport را عرضه کرده است.

جدا از Technobabble، این اساساً تلاشی برای سهولت ورود به بازی Immutables است.

ورود به بازی‌های Web3 در حال حاضر برای گالیور یک نقطه دردناک است و در هنگام پذیرش یک مشکل بزرگ است، بنابراین این یک پیشرفت خوشایند است.

بسیاری از شرکت‌ها به صورت شفاهی به این موضوع پاسخ داده‌اند و تعداد کمی از آنها می‌خواهند Steam of Web3 باشند، اما استفاده از بازی‌های جدید Web3 می‌تواند زمان‌بر، کار فشرده و غیرضروری پیچیده باشد. تغییری نمی‌کند. این برای مبتدیان و همچنین بازیکنان با تجربه است.

برای مثال، برای انجام بازی‌ها در Klaytn، باید MetaMask را مجدداً پیکربندی کنید و در یکی از معدود صرافی‌هایی که Klay را می‌فروشند، ثبت‌نام کنید. اگر خوش شانس باشید و رمز عبور خود را درست قبل از برداشتن خاک خود تغییر دهید، به مدت 24 ساعت قفل خواهید شد.

همچنین بخوانید
ویژگی

بهترین (و بدترین) داستان های سه سال مجله Cointelegraph

ویژگی

حمایت از آموزش بلاک چین در آفریقا: زنان پیشتاز علت بیت کوین

برای Wax، باید Waxp را از یک صرافی دریافت کنید و فقط برای فعال کردن کیف پول خود قبل از پیوستن به بازی، به حساب خود پرداخت کنید. شرم آور است اگر نتوانید در صرافی انتخابی خود مرجعی به تراکنش خود اضافه کنید، زیرا Wax به آن نیاز دارد.

این در مورد جدا کردن این دو به طور خاص نیست. حتی اگر از کارت اعتباری برای خرید ارز دیجیتال از طریق MoonPay استفاده می‌کنید، بسته به محل زندگی‌تان، ممکن است به همه چیز از تاریخ تولد و آدرس خانه تا KYC کامل نیاز داشته باشید.

با مقایسه آن با ورود به سیستم عامل های بازی دیگر، کسی استدلال می کند که ما باید PUBG را برای نسخه بتای چیزی رها کنیم، زمانی که ساعت ها طول می کشد تا بفهمیم چگونه وارد سیستم شویم.

Immutable گفت تنها چیزی که برای پاسپورت لازم است یک آدرس ایمیل است و نسخه های بعدی ویژگی هایی مانند خرید کارت اعتباری و پرداخت فوری را اضافه خواهند کرد.

بازی موبایل MMA One Championship

ONE Championship مستقر در سنگاپور، بزرگترین مروج MMA آسیا، با برنامه ریزی برای راه اندازی یک بازی مبارزه ای در سال آینده، دوباره NFT را آغاز می کند.

با همکاری Animoca Brands Notre Game، این بازی قرار است در سه ماهه اول 2024 برای موبایل منتشر شود.

برای معدود علاقمندان، این معما از اکتبر حل خواهد شد. Animoca Brands Notre Game را در آگوست 2022 خریداری کرد. این زمانی بود که این استودیو مستقر در جمهوری چک روی بازی پرچمدار NFT خود، Scratch Lords کار می کرد.

جاده خراش
هنر مفهومی برای Scratch Lords. (نه بازی)

طبق یک پست مدیوم، دو ماه بعد، تیم تصمیم بسیار دشواری را برای به تعویق انداختن رشد فرزند دلبندشان گرفت و گفت که توسط برندهای بزرگ جهانی مجوز گرفته است و برای انجام این کار مورد استفاده قرار گرفته است.

به نظر می رسد این همان چیزی است که آنها در مورد آن صحبت می کردند.

این معامله جدیدترین معامله از یک سری معاملات بین شرکت‌های ورزشی و استودیوهای Web3 است که اکثر آنها از یک طرح فرمولی برای ایجاد بازی‌هایی با شخصیت‌های NFT قابل بازی بر اساس ستارگان ورزشی واقعی پیروی می‌کنند.

اما در حالی که این اولین حمله ONE Championship به Web3 نیست، مشخص نیست که در اولین عکس چه اتفاقی می افتد. در آگوست 2021، ما همکاری با شرکتی به نام شبکه Theta را برای مجموعه های NFT و بازارهای رسمی اعلام کردیم. به نظر می رسد که هیچ کدام هنوز محقق نشده اند.

Hot Take: Tomb Chaser Revamped

The Tomb Chaser از بازی OG Decentraland بازگشته است.

یک هرم سابق مصر که توسط Polygonal Minds ایجاد شده بود، زنده می‌شود و یک بتکده سایبرپانک با معبد آزتک‌ها ملاقات می‌کند. یا همانطور که تیم می گوید، هرم اصلی به دلیل حرکات کیهانی در بلاک چین فرو ریخت و ساختمان دوباره بدون خاکستر به عنوان یک بتکده سایبرپانک که تلفیق فناوری و معنویت را تجسم می کند، ظاهر شد.

به هر معنی که

بازی Tomb Chaser
بازی Tomb Chaser. (Screengrab/Polygon Mind)

در قسمت دیگری از Callan Dies Repeatedly، بازی شامل دنبال کردن یک زمان نگهدار لباس پوشیده از طریق یک مسیر مانع برای رسیدن به گنج در بالای معبد است.

اما اگر ساده به نظر می رسد، نگران نباشید. فرصت‌های زیادی برای برش دادن، له کردن و سرخ‌کردن وجود دارد، که به نظر می‌رسد یک ماده سرخ‌کرده است، اما وقت‌نگارها گاهی اوقات در مورد اینکه دوست دارند مجازات شوند یا نه، اظهارنظرهای گستاخانه‌ای می‌کنند.

در مجموع راهی آسان و سرگرم کننده برای صرف نیم ساعت. طراحی این مجموعه رنگارنگ است، مثلث های ایلومیناتی زیادی و گدازه های زیادی در آن فرو می ریزد.

اخبار دیگر

Aurory Aurory Adventures را در آلفای بسته برای دارندگان NFT راه اندازی کرده است.

سورپرایز Chrollo Beast، Beast Brawl Alpha را در 27 آوریل حذف کرد. ما همچنین در حال کار بر روی Chrollo Wilde، یک بازی RPG آنلاین برای جمع آوری موجودات هستیم، طبق یک توییت در 2 مه.

همچنین بخوانید
ویژگی

چگونه از انقراض انسان توسط هوش مصنوعی با بلاک چین جلوگیری کنیم؟

ویژگی

در اینجا نحوه ایمن نگه داشتن رمزارز خود آورده شده است

اولین تجربه دسترسی اولیه برای بازی اصلی Project Elunes، StarGarden، اکنون برای دارندگان Founding StarGarden NFT در دسترس است.

بازی‌های اسطوره‌ای NFL Rivals در ۲۶ آوریل بر روی موبایل منتشر شد.

MixMob نسخه بتای بسته MixMob: Racer 1 را در 25 آوریل راه اندازی کرد. علاوه بر این، ما یک وب سایت جدید در تاریخ 16 مه دریافت خواهیم کرد. حالت PVE برای بازی رایگان است.

دارندگان گذرنامه می توانند تا 31 مه در بتای بسته RPG نبرد Tearing Spaces شرکت کنند.

به گفته تیم توییتر، نسخه آزمایشی بسته بازی با ورق علمی تخیلی Parallels در ماه جولای منتشر خواهد شد.نویسنده: Callan Quinn

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا