🚨 اخبار ارز دیجیتال

طبق گزارش‌ها، مدیران SBF و FTX میلیون‌ها دلار برای املاک باهاما خرج کرده‌اند

حداقل ۱۹ ملک به ارزش حدود ۱۲۱ میلیون دلار توسط FTX، والدین Sam Bankman-Fried و مدیران ارشد خریداری شده است.

آخرین افشاگری از پرونده FTX نشان می دهد که میلیون ها دلار املاک باهاما به نام این شرکت خریداری شده است. در طول دو سال گذشته

بر اساس گزارش رویترز از سوابق رسمی ثروت، ارزش این خریدها با هم بیش از ۱۲۱ میلیون دلار است.

از جمله املاک به دست آمده، هفت کانکس لوکس بود. ساکنان کاندو در زمان نگارش این مقاله ناشناخته مانده‌اند، اما اسناد مالکیت ادعا می‌کنند که قرار بود از آنها به‌عنوان “محل سکونت افراد کلیدی” برای مبادله منحل شده استفاده شود.

علاوه بر این، دارایی به ارزش ۱۶.۴ میلیون دلار شامل والدین SBF جوزف بنکمن و باربارا فرید به عنوان امضاکنندگان می شود. در این سند آمده است که این ملک به عنوان “خانه تعطیلات” به همراه اسناد مربوط به ۱۵ ژوئن سال جاری تعیین شده است.

بر اساس گزارش های اولیه، سخنگوی این زوج به سوالاتی در مورد چگونگی به دست آوردن اموال تفریحی و اینکه آیا بودجه FTX در آن دخیل بوده است، پاسخ نداد. فقط این زوج قبل از ورشکستگی تلاش کرده بودند اموال را به FTX برگردانند.

حتی قبل از مراحل ورشکستگی، آقایان بانکمن و فرید به دنبال بازگرداندن اسناد به شرکت بوده اند و منتظر دستورالعمل های بعدی هستند.

FTX در سپتامبر ۲۰۲۱ دفتر مرکزی خود را از هنگ کنگ به باهاما منتقل کرد و به قیمت ۶۰ میلیون دلار خریداری شد و در آوریل سال جاری مراسم افتتاحیه آن برگزار شد. کانال رسمی نخست وزیر باهاما ویدئویی از این مراسم را منتشر کرد.

با این حال، طبق گزارش رسانه ها از بازدیدهای اخیر ملک، این فضا برای ماه ها دست نخورده باقی مانده است.

مربوط: رگولاتور اوراق بهادار باهاما دستور انتقال دارایی های دیجیتال FTX را صادر می کند

هنگامی که بحران نقدینگی و رسوایی ورشکستگی آشکار شد، مقامات باهامایی سام بنکمن-فرید و دو شریک سابق بورس را تحت “نظارت” داخلی قرار دادند، جایی که آنها هنوز در آنجا هستند.

اسناد دادگاه پس از اعلام ورشکستگی اولیه نشان می دهد که شرکت بیش از ۱ میلیون طلبکار دارد و در مجموع بیش از ۳ میلیارد دلار به ۵۰ طلبکار اصلی خود بدهکار است.

در ۲۱ نوامبر، یک کمیته سنای ایالات متحده یک جلسه استماع FTX را که برای ۱ دسامبر برنامه ریزی شده بود، اعلام کرد.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا