اخبار ارز دیجیتال

عربستان سعودی برای برنامه های آینده متاورس با سندباکس شریک می شود

در یک مراسم مشارکت در کنفرانس LEAP 2023 در عربستان سعودی، سندباکس تفاهم نامه ای را با دولت عربستان سعودی برای توسعه آینده متاورس امضا کرد.

ابتکارات در راستای توسعه متاورس همچنان یک تمرکز و نگرانی کلیدی در منطقه خاورمیانه است، زیرا موضوعات کلیدی صنعت در کنفرانس LEAP در ریاض، عربستان سعودی برجسته شد.

در ۷ فوریه، کنفرانس مراسم مشارکتی را برای به رسمیت شناختن یادداشت تفاهم جدید (MOU) بین سندباکس و دولت عربستان برگزار کرد.

بر اساس یک پست رسانه اجتماعی توسط سباستین بورگت، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Sandbox، این تفاهم نامه با مقامات دولتی دیجیتال عربستان سعودی (DGA) برای “تحقیق، مشاوره و حمایت” متقابل در توسعه Metaverse امضا شد.

در حالی که هیچ به روز رسانی بیشتری در مورد دامنه مشارکت وجود ندارد، هر دو طرف به طور فعال مرزهای فضای Web3 را در رابطه با زمینه های تخصصی خود فشار می دهند.

سندباکس با شرکت های شناخته شده در داخل و خارج از فضای Web3، از جمله Snoop Dogg، Gucci، TIME، Atari، HSBC و Warner Music Group همکاری کرده است.

مربوط: ۶۹ درصد از کاربران معتقدند که Metaverse Entertainment سبک زندگی اجتماعی را تغییر خواهد داد: داده ها

این کنفرانس که در عربستان سعودی مستقر است، در حالی برگزار می شود که خاورمیانه همچنان به ایجاد منطقه به عنوان مرکزی برای فناوری های نوظهور ادامه می دهد.نوامبر گذشته، ابوظبی، امارات متحده عربی به عنوان محل انجمن تازه تاسیس بلاک چین خاورمیانه، آسیا و آفریقا انتخاب شد.

مدتی پیش، مرکز مالی بین‌المللی دبی یک رژیم رمزنگاری را برای اعمال همه توکن‌های شناسایی شده در منطقه اعمال کرد. این شهر مدت‌ها پیش در نوآوری‌های منطقه‌ای در حوزه وب ۳ پیشرو بوده است.

این شرکت اولین فروشگاه توکن غیر نقدی خود را افتتاح کرد و در ۷ فوریه مقررات مورد انتظار را برای ارائه دهندگان دارایی های رمزنگاری اعلام کرد.

مطالعه ای که توسط KuCoin در ژوئیه گذشته انجام شد نشان داد که عربستان سعودی به دلیل قوانین محلی بازار کلیدی برای پذیرش ارز دیجیتال است. دولت در حال حاضر در حال مطالعه پتانسیل ارزهای دیجیتال بانک مرکزی است.نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا