🚨 اخبار ارز دیجیتال

“ساتوشی” در سوپر باول دیده شد

فهرست

  • پیروزی به یاد ماندنی
  • بدون تبلیغات کریپتو

جک دورسی، بنیانگذار توییتر خالدار او که در کنار شخصیت‌های مشهور جی زی و بیانسه نشسته، پیراهن «ساتوشی» می‌پوشد که به خالق نام مستعار بیت کوین اشاره می‌کند.

این لحظه که در X (توئیتر سابق) به‌طور گسترده ثبت و به اشتراک گذاشته شد، دنیای ارزهای دیجیتال را در یکی از پربیننده‌ترین رویدادهای ورزشی سال در کانون توجه قرار داد.

پیروزی به یاد ماندنی

Super Bowl 2024 نه تنها پیروزی هیجان انگیز کانزاس سیتی چیفز بر سان فرانسیسکو ۴۹رز را جشن گرفت، بلکه یک پیروزی شخصی برای تراویس کلس و دوست دخترش، تیلور سویفت، فوق ستاره پاپ بود.

چیفز با غلبه بر سانفرانسیسکو ۴۹ers در وقت اضافه با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ سومین قهرمانی خود را به دست آورد.

نمایش عمومی محبت این زوج پس از دفاع پیروزمندانه چیفز از عنوان NFL نقطه کانونی این رویداد بود.

او اخیرا برنده جایزه بهترین آلبوم سال گرمی شد و رکوردی را در این بخش شکست و اعلام کرد که آلبوم بعدی اش «دپارتمان شاعران شکنجه شده» در ۱۹ آوریل منتشر خواهد شد.

بدون تبلیغات کریپتو

علیرغم توجه به لباس دورسی با موضوع بیت کوین، Super Bowl سال ۲۰۲۴ یک سال دیگر را بدون تبلیغات مستقیم ارزهای دیجیتال رقم زد.

بازیگران اصلی در فضای دارایی های دیجیتال، از جمله صرافی ها و صادرکنندگان ETF، ترجیح دادند از جنون تبلیغاتی این رویداد فاصله بگیرند.

پس از فروپاشی FTX و بسیاری از موانع نظارتی، این صنعت اکنون به جای صرف هزینه برای رسانه های بازاریابی با مشخصات بالا، بر آموزش، ناوبری نظارتی و گسترش جهانی تمرکز کرده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا