اخبار ارز دیجیتال

ساتوشی ناکاموتو در میدان تایمز شهر نیویورک ظاهر می شود

یک پیام جدید مرتبط با رمزنگاری بر روی بیلبوردهای دیجیتال در میدان تایمز در شهر نیویورک ظاهر شده است. آگهی عمومی اعلام شده توسط یک اهداکننده ناشناس تأمین مالی شده است کالین وویک خبرنگار چینی و یک منبع داخلی ارز دیجیتال پانزدهمین سالگرد تشکیل بلاک بیت کوین، پایه و اساس زنجیره بلاک این ارز دیجیتال را گرامی می دارد.

در این پیام آمده است: “ساتوشی ناکاموتو: تایمز ۰۳/ژانویه/۲۰۰۹ صدراعظم در آستانه دومین کمک مالی برای بانک ها.” در این نقل قول برگرفته از تیتر روزنامه تایمز با کدگذاری در بلاک تشکیل، به شرایطی که منجر به پیدایش بیت کوین شد اشاره شده است. مکان آگهی در یکی از نمادین ترین مکان های جهان نشان دهنده سفر گسترده ای است که بیت کوین از زمان پیدایش خود طی کرده است و به رسمیت شناخته شده جهانی شده و جرقه ای را برای یک انقلاب مالی به وجود آورده است.

عملکرد اخیر قیمت بیت کوین اهمیت این تبلیغ را افزایش می دهد. این ارز که از مرز ۴۵۰۰۰ دلار عبور کرده است، در بحبوحه عدم اطمینان اقتصادی قدرت قابل توجهی را نشان می دهد. این رالی فقط یک پیروزی فنی نیست، بلکه گواهی است بر چشم انداز ماندگار پشت ایجاد آن.

از منظر فنی، بیت کوین پشتوانه محکمی در ۴۲۰۰۰ دلار ایجاد کرده است که پایه ای قوی در برابر نوسانات اخیر است. مقاومت، که اکنون به حمایت تبدیل شده است، نشان دهنده احساسات صعودی در میان سرمایه گذاران است و به ادامه احتمالی روند صعودی اشاره می کند. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به محدوده ۴۷۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلار است. پیشرفت در این محدوده می تواند نشان دهنده رشد بیشتر و آزمون مجدد رکوردهای تاریخ باشد.

اگر بیت کوین بالاتر از سطح ۴۵۰۰۰ دلار بماند و از سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی حمایت شود، ممکن است شاهد یک روند صعودی پایدار باشیم. احساسات مثبت بازار ناشی از شناخت پتانسیل ETF بیت کوین و پذیرش جریان اصلی می تواند این افزایش را تسریع کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا