اخبار ارز دیجیتال

کیف پول اتریوم عصر ساتوشی به طور ناگهانی بیدار می شود

فهرست

  • احیای آدرس های قدیمی اتریوم
  • علل بالقوه

اخیراً یک کیف پول خفته اتریوم متعلق به دوران ساتوشی ظاهر شده است زنده شدن. Whale Alert، یک ردیاب محبوب تراکنش‌های ارزهای دیجیتال در مقیاس بزرگ، گزارش داد که آدرس قبل از استخراج حاوی ۱۳۳ اتریوم (ETH) به ارزش تقریبی ۳۲۹۴۹۲ دلار پس از ۸.۵ سال غیرفعال ماندن فعال شد. این فعالیت غیرمنتظره به دلیل دوره طولانی غیرفعال بودن کیف پول، علاقه زیادی را در جامعه کریپتو برانگیخت.

احیای آدرس های قدیمی اتریوم

فعال‌سازی اخیر این کیف پول اتریوم متعلق به دوره ساتوشی یک اتفاق مجزا نیست. در چند ماه گذشته، چندین آدرس اتریوم که قبل از استخراج استفاده نشده بودند، دوباره فعال شدند. به عنوان مثال، Whale Alert در ۱۴ ژانویه گزارش داد که کیف پولی حاوی ۲۰۰ ETH (به ارزش ۵۰۶۱۴۰ دلار) پس از ۸.۵ سال دوباره فعال شد.

بیداری های مشابه در ۲۳ دسامبر ۲۰۲۳ ثبت شد، زمانی که یک کیف پول حاوی ۱۱۶۴۰ ETH (26.5 میلیون دلار) پس از ۸.۴ سال فعال شد و در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۳، یک کیف پول حاوی ۲۰۰۰ ETH (3.2 میلیون دلار) پس از ۸.۲ سال دوباره فعال شد. .

این فعال‌سازی‌ها جنجال‌ها و گمانه‌زنی‌هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخته است زیرا نشان‌دهنده حرکت‌های قابل توجهی در بلاک چین اتریوم است.

علل بالقوه

فعال‌سازی این آدرس‌های اتریوم پیش از استخراج به‌ویژه قابل توجه است زیرا اتریوم در سال‌های اولیه‌اش مبهم بود. آدرس‌های قبل از استخراج به کیف‌پول‌هایی اشاره می‌کنند که حاوی ارزهای دیجیتالی هستند که قبل از عمومی شدن بلاک چین استخراج شده‌اند.

فعال شدن ناگهانی چنین کیف پول هایی که تقریباً یک دهه است غیرفعال بوده اند، سؤالاتی را در مورد انگیزه های این تراکنش ها ایجاد می کند. حدس و گمان از بازیابی دسترسی مالکان به کلیدهای گمشده تا حرکت های مالی استراتژیک تحت تأثیر پویایی بازار فعلی متغیر است.

ظهور مجدد این کیف پول‌ها همچنین ممکن است به دارندگان بلندمدت (که در دنیای رمزارز اغلب به آنها «HODLers» گفته می‌شود) مرتبط باشد که تصمیم به کسب درآمد از سرمایه‌گذاری‌های خود یا تنوع بخشیدن به پرتفوی خود در پاسخ به چشم‌انداز ارزهای دیجیتال در حال تحول دارند.

با این حال، چنین تراکنش‌هایی معمولاً برای تأثیر بالقوه بر نقدینگی و نوسان قیمت ETH بسیار کوچک هستند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا