🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ DOGE عصر ساتوشی پس از ۱۰.۲ سال خواب بازگشت

تصویر جلد از طریق Freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نهنگ خوابیده DOGE در حال فعال شدن است
  • ۱.۵ میلیارد DOGE توسط نهنگ های فعلی بیل زده شد

ردیاب محبوب بلاک چین Whale Alert خبر احیای کیف پول قدیمی Dogecoin را منتشر کرد که آخرین بار در “دوران” خالق بیت کوین ساتوشی ناکاموتو فعال بود. زاییده فکر این مرحله در سال ۲۰۱۰ از دید عموم ناپدید شد و فکر می کرد این بهترین برای آینده BTC است.

Dogecoin در دسامبر ۲۰۱۳ توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر به عنوان شوخی و تقلید از بیت کوین راه اندازی شد. مارکوس حتی به خود لقبی شبیه ساتوشی داد و تا حدودی او را مسخره کرد. او در شبکه های اجتماعی با نام شیبتوشی ناکاموتو شناخته می شود.

این واقعیت که کیف پول بیدار ۱۰.۲ ساله است ما را به پایان سال ۲۰۱۳ می برد و صاحب آن را به اولین مالک Dogecoin تبدیل می کند.

نهنگ خوابیده DOGE در حال فعال شدن است

منبع فوق توئیت کرد که آدرس Dogecoin بیدار شده در حال حاضر حاوی ۷۴۷,۶۴۵ DOGE به ارزش ۱۱۳,۳۴۴ دلار است. DOGE بخش کوچکی از دارایی های خود (۱۰۰ Dogecoin) را به کیف پول ناشناس دیگری منتقل کرد.

نهنگ دوج کوین پس از یک خواب طولانی وارد عمل می شود
تصویر از طریق تلگرام هشدار نهنگ

در دوره ای که قیمت DOGE کاهش یافت، کیف پول دوباره فعال شد. پس از اوج ۰.۲ دلار که DOGE، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، در ۵ مارس به آن رسید، قیمت Dogecoin با ۳۸ درصد کاهش به ۰.۱۲۸۵ دلار رسید. در ۲۴ ساعت گذشته، بزرگترین ارز رمزنگاری شده با مضمون سگ ۳۲.۵ درصد افزایش یافت و پس از آن ۱۴ درصد کاهش یافت. در زمان نگارش این مقاله، DOGE با قیمت ۰.۱۵۴۴ دلار در Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، تغییر می کند.

پیک ذکر شده بالاترین سطح DOGE در سه سال اخیر بود، با Dogecoin پس از بیت کوین در حالی که از ATH با ۶۹۲۰۰ دلار عبور کرد.

۱.۵ میلیارد DOGE توسط نهنگ های فعلی بیل زده شد

Whale Alert همچنین خبر بیش از ۱.۵ میلیارد Dogecoin را منتشر کرد که توسط نهنگ‌های ارزهای دیجیتال ناشناس به و از Robinhood، یک پلت فرم کارگزاری محبوب که سرمایه‌گذاری نه تنها در ارزهای دیجیتال، بلکه در سهام شرکت‌های سنتی را نیز ارائه می‌دهد، منتشر کرد.

سه تراکنش بزرگ شناسایی شد که بزرگترین آنها دارای ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ DOGE و دو معامله کوچکتر با ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ و ۲۵۶,۳۹۶,۱۴۱ DOGE بود. در مجموع، ارزش این ۱.۵ میلیارد DOGE 167.4 میلیون دلار در فیات است.

همانطور که U.Today گزارش داد، اوایل این هفته، افزایش دیگری در فعالیت نهنگ DOGE در اطراف صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال Binance و Coinbase مشاهده شد. نهنگ ها همچنین بیش از ۱.۶ میلیارد DOGE را به این سکوها منتقل کردند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا