🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های بیت کوین عصر ساتوشی بیدار می شوند و دارایی های خود را می فروشند

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از نزدیک به پانزده سال سکون، یک کیف پول بیت کوین فعال شد و ۵۰ بیت کوین به ارزش تقریبی ۳.۶۷ میلیون دلار به کوین بیس منتقل شد. این کیف پول که بیت کوین را از عملیات استخراج در ۲۵ آوریل ۲۰۱۰ دریافت کرد، تا آخرین تراکنش دست نخورده باقی ماند.

داستان بی‌نظیر این ماینر بیت‌کوین که با پشتکار از دارایی‌های خود در چرخه‌های مختلف بازار محافظت می‌کرد، ترکیبی از صبر خارق‌العاده و زمان‌بندی بی‌نظیر را نشان می‌دهد. تصمیم ماینر برای نگه داشتن آن به مدت ۱۴ سال نمادی از یک استراتژی سرمایه گذاری بلندمدت است که بر اساس اعتقاد تزلزل ناپذیر به ارزش پیشنهادی و پتانسیل این ارز دیجیتال است که پذیرندگان اولیه بیت کوین اغلب از آن استفاده می کردند.

نمودار BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

فعال‌سازی اخیر چنین کیف‌پول‌هایی که مدت‌ها خوابیده‌اند، «بیداری نهنگ‌ها» نامیده می‌شود، که اغلب به سازمان‌هایی اشاره می‌کند که مقادیر قابل‌توجهی بیت‌کوین را از روزهای اولیه این شبکه، معروف به عصر ساتوشی، در اختیار داشتند. این حرکت ها با توجه به حجم دارایی هایی که می توانند به یکباره وارد کنند، پتانسیل ایجاد نوسانات در بازار را دارند.

هنگامی که توجه خود را به عملکرد فعلی بازار بیت کوین معطوف می کنیم، دارایی دیجیتال یک روند صعودی چشمگیر در بازار را نشان می دهد، همانطور که در نمودار ارائه شده مشاهده می شود. سیر صعودی بیت کوین با مجموعه ای از اوج ها و افت های بالاتر مشخص می شود که در تحلیل تکنیکال بازار صعودی هستند. میانگین متحرک بسیار پایین تر از سطح قیمت فعلی است که نشان دهنده حمایت قوی است.

اما مانند سایر بازارهای صعودی، سرمایه‌گذاران نسبت به نشانه‌های اصلاح هوشیار هستند. افزایش اخیر بیت کوین باعث ایجاد بحث هایی در مورد پایداری افزایش قیمت شده است. با توجه به ماهیت بی ثبات بازارهای ارزهای دیجیتال، اصلاح قیمت همیشه امکان پذیر است، به خصوص پس از چنین افزایش قابل توجهی.

علاوه بر این، بیداری مجدد نهنگ های دوره ساتوشی می تواند هجوم ناگهانی عرضه به بازار را به همراه داشته باشد و به طور بالقوه باعث اصلاح کوتاه مدت شود زیرا بازار موجودی سکه های جدید را جذب می کند.

با این حال، چشم انداز بلندمدت بیت کوین همچنان خوش بینانه است. با افزایش پذیرش، سرمایه گذاری نهادی و محصولات مالی اصلی از جمله بیت کوین، ارز دیجیتال اصلی همچنان به تقویت موقعیت خود در چشم انداز مالی ادامه می دهد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا