🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ بیت کوین عصر ساتوشی ناگهان بیدار می شود و کارهای غیرقابل تصور را انجام می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش چشمگیر وقایع، یک نهنگ خواب از روزهای اولیه بیت کوین از اعماق تاریخ ارزهای دیجیتال بیرون آمد تا حرکتی عظیم انجام دهد.

Spot On Chain گزارش داد که این مالک سابق بیت کوین که به مدت ۱۴ سال غیرفعال بود، با واریز ۱۰۰۰ بیت کوین به کوین بیس، بازار را شگفت زده کرد. این ترابری که اکنون به ارزش ۶۷.۱ میلیون دلار است، در سال ۲۰۱۰ ساخته شد، زمانی که قیمت بیت کوین تنها کسری از ارزش فعلی آن بود که نشان دهنده سود بالقوه حدود ۶۰ میلیون دلار بود.

این بیداری غیرمنتظره همزمان شد با صعود بیت کوین به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری که به سرعت با کاهش شدید همراه شد. سقوط بازار متعاقب آن باعث شد که قیمت بیت کوین ۱۴ درصد کاهش یابد و به ۵۹۰۰۰ دلار برسد و باعث وحشت سرمایه گذاران شود. طبق گفته CoinGlass، بیش از ۱ میلیارد دلار پوزیشن تنها در ۲۴ ساعت تسویه شد و موقعیت های خرید سهم قابل توجهی ۷۹۶.۹۵ میلیون دلار از این رقم را به خود اختصاص دادند.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

ظاهر این نهنگ باستانی مدت‌هاست که به عنوان منادی آشفتگی بازار تلقی می‌شود که اغلب نشانه فروش و افزایش فشار است. به نظر می رسد تاریخ یک بار دیگر تکرار شده است و ثبات بازار گاوی فعلی را مورد تردید قرار داده است. ظهور این نهنگ سوالاتی را در مورد وجود بالقوه سایر دارندگان BTC خفته که در سایه تاریخ ارزهای دیجیتال در کمین هستند، ایجاد می کند.

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال از آغاز فروتنانه خود به یک صنعت چند تریلیون دلاری در حال تکامل است، اقدامات این پذیرندگان اولیه وزن قابل توجهی دارد. تجدید حیات ناگهانی نهنگ دوران ساتوشی به عنوان یادآوری آشکار از نیروهای غیرقابل پیش بینی در دنیای رمزارز است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا