🚨 اخبار ارز دیجیتال

کیف پول بیت کوین عصر ساتوشی بیدار می شود، اقدام غیرمنتظره ای انجام می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی که توجه دنیای ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد، کیف پول بیت کوین که به مدت ۱۱.۷ سال غیرفعال بود، ناگهان زنده شد.

ردیاب داده رمزنگاری هشدار نهنگ گزارش داد که “یک آدرس غیرفعال حاوی ۵۰۰ بیت کوین به ارزش ۳۴۷۲۶۳۰۱ دلار پس از ۱۱.۷ سال فعال شد.”

در حالی که جامعه ارزهای دیجیتال هنوز از فعال شدن ناگهانی کیف پول بیت کوین حیرت زده است، شرکت تحلیل زنجیره ای Lookonchain به حرکت بعدی نهنگ اشاره کرد که غیرمنتظره بود.

با توجه به این زنجیره نگاهکیف پول فعال شده حاوی ۵۰۰ بیت کوین کل موجودی خود را به چندین کیف پول جدید منتقل کرد. این کیف پول ۵۰۰ بیت کوین مذکور را به مبلغ ۳۷۸۶ دلار در ۱۴ جولای ۲۰۱۲ دریافت کرد، در حالی که قیمت بیت کوین تنها ۷.۵۷ دلار بود.

بر اساس داده های CoinMarketCap، بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۷۰۱۳۰ دلار معامله می شود که ۰.۶۳ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است.

با توجه به اینکه قدمت کیف پول به سال های اولیه بیت کوین برمی گردد، این حادثه موجی از گمانه زنی ها و دسیسه ها را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت.

انتقال ۵۰۰ بیت کوین از این کیف پول قدیمی به دلیل اندازه آن و مدت زمان دست نخورده ماندن سکه ها قابل توجه است. حرکت ناگهانی وجوه سوالاتی را در مورد هویت مالک و اینکه چرا آنها اکنون تصمیم گرفتند اقدام کنند، ایجاد می کند.

با قیمت‌های کنونی، ذخیره بیت کوین اکنون ارزش ثروتی دارد، بیش از ۳۴.۷ میلیون دلار، که تقریباً ۹۱۶۴۳۴ درصد از ارزش اولیه ۳۷۸۶ دلاری آن افزایش یافته است، که در صورت وجود، قدرت ماندگاری صاحبان آن را توجیه می‌کند.

توزیع وجوه در چندین کیف پول جدید ممکن است یک تصمیم استراتژیک برای تنوع بخشیدن به دارایی ها یا آماده شدن برای تراکنش های آتی باشد. همانطور که بیت‌کوین‌های منتقل شده به کیف پول‌های جدید راه پیدا می‌کنند، جامعه کریپتو به نظارت دقیق پیشرفت‌های بیشتر ادامه می‌دهد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا