اخبار ارز دیجیتال

سانتاندر انگلستان تجارت کریپتو را برای مشتریان محدود می کند

کاربران محدود به ۱۰۰۰ پوند در هر تراکنش و محدودیت کل ۳۰۰۰ پوند در ماه هستند.

گروه بانکی چند ملیتی سانتاندر برای مشتریان خود در بریتانیا محدودیت هایی را برای تمامی تراکنش های ارزهای دیجیتال اعمال کرده است. این گروه دلیل تصمیم خود را هشدارهای مربوط به تقلب در ارزهای دیجیتال از سوی رگولاتورها عنوان کرد.

طبق اعلامیه ۳ نوامبر، این بانک قصد دارد از مشتریان خود در برابر خطرات مرتبط با سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری شده محافظت کند، به اشتراک گذاری: اگر مشکلی پیش آمد برنامه داشته باشید. “

در تلاش برای محافظت از مشتریان خود در برابر خطرات مرتبط با رمزنگاری، سانتاندر انگلستان گفت که معتقد است بهترین راه برای محافظت از مشتریان خود محدود کردن مقدار پولی است که آنها می توانند به صرافی های رمزنگاری منتقل کنند و گفت که این بهترین راه است. استدلال کرد. تا پول شما محفوظ بماند. “

این محدودیت از ۱۵ نوامبر اعمال خواهد شد و مشتریان به محدودیت ۱۰۰۰ پوندی برای هر تراکنش و محدودیت کلی ۳۰۰۰ پوند در ماه محدود خواهند شد. بانک اضافه کرد:

در آینده، تغییرات بیشتری را برای محدود کردن یا جلوگیری از پرداخت‌ها به صرافی‌های ارزهای دیجیتال اعمال خواهیم کرد، اما همیشه قبل از انجام این تغییرات به شما اطلاع خواهیم داد.»

مشتریان می‌توانند با وجود محدودیت‌های جدید اعمال شده، به دریافت پرداخت‌ها از صرافی‌های ارزهای دیجیتال در حساب‌های بانکی خود ادامه دهند.

مرتبط: بخش بریتانیایی سانتاندر پرداخت‌ها به بایننس را به دنبال بارکلی ممنوع می‌کند

این اعلامیه با انتقاداتی روبرو شد و اعضای جامعه توییتر ارزهای دیجیتال را برانگیخت. علاقه مندان به بیت کوین، پادکست و نویسنده @LayahHeilpern گفت: اگر این سیگنال شما برای خرید نیست، من نمی دانم چه چیزی…”

کاربر دیگری به نام @alesxius به اشتراک گذاشت، “از چه زمانی شما این قدرت را دارید که بگویید پول شما چه کاری می تواند انجام دهد و چه کاری نمی تواند انجام دهد؟”

در سال ۲۰۲۱، کوین تلگراف گزارش داد که یک بانک بریتانیایی در سانتاندر با استناد به هشدارهای اداره رفتار مالی، که مشتریان را از ارسال پول به بایننس منع می کند، راه بارکلیز را دنبال کرده است.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا