اخبار ارز دیجیتال

شتاب دهنده Web3 با حمایت Sandeep Nailwal اولین روز همگروهی را راه اندازی کرد

برنامه توسعه دهنده Web3 مورد توجه بیش از ۱۰۰۰ پروژه قرار گرفت، اما تنها ۱۵ پروژه برای گروه ۰ انتخاب شدند.

شتاب دهنده Web3 Beacon گروه اولیه ای از ۱۳ شرکت فارغ التحصیل را گرد هم آورد و بستری را برای بنیانگذاران پروژه فراهم کرد تا استارتاپ های مبتنی بر بلاک چین خود را نشان دهند.

اولین گروه ۱۲ هفته ای Beacon با نام Cohort 0 در اکتبر با ۱۵ شرکت از زیربخش های مختلف ارزهای دیجیتال، از جمله امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، بازی و زیرساخت راه اندازی شد. Beacon یک روز نمایشی را در ۱۰ ژانویه با ۱۳ شرکت فارغ التحصیل برگزار کرد (Arcana، Blinkmoon، ChapterX، Colexion، Community Gaming، Cubist، FastLane، Meta Apes، Mystic Moose، Nillion، Davos Protocol، Timeswap، Ylide).

Sandeep Nailwal، یکی از بنیانگذاران و خالق Beacon، اولین فارغ التحصیل را “بیکن MVP” می نامد.

الان رای بدهید!

نایلوال گفت که گروه ۰ با ناملایمات قابل توجهی روبرو شده است، زیرا آشفتگی ناشی از سقوط FTX در بازار موج می زند. او با اشاره به ورشکستگی FTX گفت: «من از بازار ارزهای دیجیتال ناامید شدم، زیرا نگران بودم که شرکت‌ها شروع به ترک کنند. در عوض، همه حاضر شدند و آماده ادامه ساختن این کار بودند.»

با وجود بازار نزولی، سال ۲۰۲۲ برای Web3 Venture Capital سال رکوردشکنی بود.منبع: پژوهش کوین تلگراف

درخواست برای پیشنهاد بعدی، همگروهی ۱، تا ۳۱ ژانویه باز خواهد بود و حداکثر ۸ میلیون دلار بودجه برای ۳۲ استارت آپ فراهم می کند. نایلوال گفت که متقاضیان بر اساس تیم پروژه، دسترسی جهانی، جامعه و راه حل محصول Web3 مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

مربوط: برنامه شتابدهنده کوین تلگراف راه اندازی شد و استارتاپ های Web3 را به خدمت گرفت

سرمایه گذاری در Web3 در ۱۲ ماه گذشته بر صحنه سرمایه گذاری خطرپذیر تسلط داشته است زیرا سرمایه گذاران به حمایت از استارت آپ های جدید اینترنتی ادامه می دهند. بر اساس تحقیقات کوین تلگراف، در ماه نوامبر ۲۳ تراکنش به ارزش مجموع ۱۶۸.۳ میلیون دلار در بخش های Web3 انجام شده است. فقط پروژه های زیربنایی درخواست مبالغ بالاتری داشتند.

نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا