اخبار ارز دیجیتال

مقامات سانفرانسیسکو خالق Cash App، باب لی را به دلیل چاقو زدن به او دستگیر کردند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رئیس پلیس بیل اسکات گفت که شواهدی دارد که مظنون و باب لی همدیگر را می‌شناختند، اما درباره انگیزه‌های احتمالی این حمله اظهار نظری نکرد.

پلیس سانفرانسیسکو یک مدیر فنی به نام نیما مومنی را در ارتباط با چاقو زدن باب لی، خالق اپلیکیشن Cash App در ۴ آوریل دستگیر کرده است.

SFPD در یک کنفرانس مطبوعاتی در ۱۳ آوریل اعلام کرد که مومنی پس از صدور حکم بازرسی و دستگیری در امریویل، شهری در آن سوی خلیج سانفرانسیسکو، در بازداشت به سر می برد. رئیس پلیس بیل اسکات گفت: “شواهد این است [Momeni and Lee] ما همدیگر را می‌شناختیم، اما درباره انگیزه چاقوکشی اظهار نظری نکرد و افزود که پرونده هنوز بسته نشده است.

بیل اسکات، رئیس SFPD در ۱۳ آوریل در جمع خبرنگاران سخنرانی می کند. منبع: فیسبوک

مرگ لی که در دنیای فناوری به دلیل ایجاد سرویس پرداخت موبایلی Cash App شناخته شده است، بسیاری از صنعت ارزهای دیجیتال را شوکه کرده است. گزارش‌هایی مبنی بر اینکه لی مومنی را می‌شناخت نشان می‌دهد که این حمله تصادفی نبوده است.

بروک جنکینز، دادستان منطقه سانفرانسیسکو، گفت: “من بلافاصله پس از وقوع آن چیزی در مورد این واقعیت نمی دانستم. هیچ کس نمی دانست.” و بقیه از نتیجه گیری در مورد آنچه در این حادثه رخ داده است خودداری کنند.

مربوط: برنامه نقدی دوستانه بیت کوین، TaxBit را در طول فصل تشکیل پرونده مالیاتی ادغام می کند

در زمان انتشار، مشخص نیست مومنی با چه اتهاماتی در رابطه با مرگ لی روبرو خواهد شد، اما شهردار سانفرانسیسکو، لندن برید، این پرونده را یک قتل خواند.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ می کنند

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا