اخبار ارز دیجیتال

واحد سرمایه گذاری سامسونگ با در نظر گرفتن ETF بیت کوین نقطه ای هنگ کنگ

برخی بر این باورند که محصولات ETF رمزنگاری نقطه ای به زودی مجاز خواهند بود، زیرا بورس هنگ کنگ تنها صرافی تنظیم شده در آسیا است که ETF های آتی بیت کوین را ارائه می دهد.

پس از صندوق بورس اوراق بهادار هنگ کنگ (BTC)، مدیریت دارایی سامسونگ اعلام کرده است که در صورت اجازه سیاست، در نظر دارد یک ETF بیت کوین را در صرافی های هنگ کنگ راه اندازی کند.

در مصاحبه ای با بلومبرگ که در ۱۳ ژانویه منتشر شد، سام پاک، مدیر اجرایی هنگ کنگ مدیریت دارایی سامسونگ، گفت: “این بستگی به نحوه تدوین خط مشی دارد.”، اضافه کرد که مدیران هنگ کنگ “بدیهی” علاقه مند هستند. برای توسعه شهرها به هاب های رمزنگاری.

ربکا سینگ، تحلیلگر ETF بلومبرگ، گفت: هنگ کنگ موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به دروازه ارزهای دیجیتال آسیا دارد.

بازار نقدی به بازاری اطلاق می‌شود که در آن مبادلات ابزارهای مالی بلافاصله تسویه می‌شوند، در حالی که بازار آتی به بازاری اطلاق می‌شود که در آن شرکت‌کنندگان قراردادهایی را می‌خرند و می‌فروشند تا در تاریخ بعدی تسویه شوند، ابزارهای مشتقه در نظر گرفته می‌شوند.

سامسونگ ETF آتی بیت کوین را در صرافی هنگ کنگ و بازار تسویه در ۱۳ ژانویه راه اندازی کرد. این صرافی در حال حاضر تنها صرافی در آسیا است که از معاملات ETF های آتی بیت کوین پشتیبانی می کند.

در زمان انتشار، ETF قبلاً ۴.۲ درصد افزایش قیمت را ثبت کرده است.

الان رای بدهید!

سایر ETFهای آتی هنگ کنگ نیز مورد توجه قرار گرفته اند، با دو ETF که توسط CSOP Asset Management مدیریت می شود، قبل از عرضه در ۱۶ دسامبر، سرمایه گذاری ۷۳.۶ میلیون دلاری را افزایش دادند.

یی وانگ، مدیر اجرایی CSOP در آن زمان، گفت: […] در مقایسه با توکن هایی که در پلتفرم های غیرقانونی معامله می شوند، حمایت های نظارتی بیشتری برای سرمایه گذاران وجود دارد. “

مربوط: هدف ناظر هنگ کنگ محدود کردن معامله گران خرده فروشی به محصولات مایع است

در مصاحبه ای در فضای توییتر خود با بلومبرگ آسیا در ۵ ژانویه، رئیس Animoka Brands، Yat Sui گفت که هنگ کنگ بیشتر می خواهد. جذاب به عنوان یک مکان لیست در مقایسه با ایالات متحده، به موارد زیر توجه کنید:

بدیهی است که ایالات متحده احتمالاً در آن زمان بازار خوبی بود. […] اساساً با تمایل آنها به رهبر شدن در این زمینه. “

فقدان شفافیت مقرراتی اغلب به عنوان دلیل خروج فعالیت های ارزهای دیجیتال از ایالات متحده ذکر می شود و قانونگذاران را وادار می کند تا در اسرع وقت برای مقررات ارزهای دیجیتال تلاش کنند.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا