اخبار ارز دیجیتال

Samson Mow ضربه ظریفی به اتریوم (ETH) وارد می کند، آیا XRP بعدی است؟

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون موو، مدیر اجرایی شرکت سرمایه‌گذاری Jan3 و پیشرو و مبشر بیت‌کوین (BTC)، حمایت خود از برترین ارز دیجیتال را به سطح جدیدی رسانده است. در آخرین پست خود در

قیاس سامسون مو

به گفته سامسون مو، نقره طلای مرد فقیر است. این بیانیه ای است که نشان می دهد سرمایه گذارانی که دومی را خیلی گران می دانند، عموماً اولی را ترجیح می دهند. اگرچه هر دو فلزات و دارایی های سرمایه گذاری قابل احترام هستند، طلا همچنان برتر از این دو محسوب می شود.

سامسون مو، نفس اتریوم را کاهش داد تا به بحث برتری طولانی مدت با بیت کوین پایان دهد. این سرمایه گذار مشهور گفت: «اتریوم بیت کوین مرد احمق است. بیانیه ای که اعضای جامعه ETH را به وحشت انداخت.

بر اساس ارزیابی، ارزش بازار بیت کوین در حال حاضر ۸۰۹,۹۲۳,۴۰۸,۰۰۱ دلار است در حالی که ارزش اتریوم ۲۹۷,۵۷۵,۰۵۳,۷۴۱ دلار است. تفاوت قیمت بین ۴۱۳۴۴.۰۱ دلار و ۲۴۷۶.۶۶ دلار نیز نشان می دهد که بیت کوین با ارزش ترین بین این دو است. با گذشت زمان، صحبت از انتقال سرمایه از BTC به ETH شده است. اگر اصول اساسی اتریوم وارد عمل شود، این روندی است که می‌تواند در ماه‌های آینده قوی‌تر شود.

انتقاد شدید از اتریوم توسط اعضای انجمن به خوبی مورد استقبال قرار نگرفت، و برخی به پیشرفت های قابل توجهی که این پروتکل به عنوان یک بلاک چین در نوع خود ایجاد کرده است اشاره کردند.

آیا XRP بعدی است؟

به عنوان یک بیت‌کوین ماکسی، یکی از کامنت‌کنندگان پست خود از سامسون مو پرسید که نظرش در مورد XRP چیست، آیا اتریوم بیت‌کوین مرد فقیر است یا خیر. او به سادگی در پاسخ گفت که این درخواست یک “درخواست سخت” است.

اعتماد سامسون مو به بیت کوین او را به پیش بینی قیمت هدف ۱ میلیون دلاری سوق داد، و بی اعتمادی او به XRP و اتریوم بدون شک باعث شد که او به طرز ماهرانه ای سوگیری نزولی خود را بیان کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا