🚨 اخبار ارز دیجیتال

Samson Mow قیمت بیت کوین (BTC) را با طرح بازی ۱ میلیون دلاری توجیه می کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون موو، طرفدار و مدیر عامل شرکت Vocal Bitcoin (BTC) تز عرضه و تقاضای یک محصول ETF بیت‌کوین را که می‌تواند به قیمت ۱ میلیون دلاری که او برای ارز دیجیتال در نظر می‌گیرد، به رسمیت بشناسد، رد کرده است. Samson Mow با رفتن به صفحه رسمی X ثبت شده است ما متوجه شدیم که بسیاری از مردم چیز مهمی را در مورد ETF بیت کوین از دست می دهند: نرخ انباشت.

به عنوان یک محصول سرمایه گذاری تنظیم شده، بخشی از وجوه حاصل از محصولات نقدی بیت کوین ETF معمولاً در محصول اساسی، BTC سرمایه گذاری می شود. او از MicroStrategy به عنوان یک نقطه مرجع استفاده کرد و خاطرنشان کرد که آخرین دارایی های شرکت شامل ۱۴۰۰۰ بیت کوین و ۱۶۰۰۰ واحد بیت کوین بود که در آن زمان مورد تحسین قرار گرفت.

در مقایسه با BlackRock iShares Bitcoin Trust (IBIT)، میانگین پشته بیت کوین روزانه حدود ۲۰۰ میلیون دلار است که معادل ۴۷۰۰ بیت کوین است. او سپس Fidelity Investments را برجسته کرد که محصول FBTC آن حدود ۱۷۵ میلیون دلار بیت کوین یا ۴۲۰۰ BTC در روز می خرد.

سوم

با مجموع خریدهایی که در حال حاضر حدود ۹۰۰۰ بیت کوین تعیین شده است، سامسون مو مطمئن است که با رسیدن محصول ETF بیت کوین به بلوغ کامل، کمبود عرضه ایجاد خواهد شد.

نصف شدن بیت کوین باعث افزایش فتنه می شود

با مثبت بودن در بازار ETF بیت کوین در رابطه با انباشت مداوم، سامسون مو نشان داد که چگونه رویداد آینده نصف کردن بیت کوین به تکمیل شوک عرضه فزاینده کمک می کند.

سامسون مو اشاره کرد که تخمین بیت کوین تولید شده روزانه ۹۰۰ بیت کوین است و با خرید ۹۰۰۰ واحد بیت کوین در روز توسط دو نفر از ۱۱ صادرکننده ETF بیت کوین در ایالات متحده، تقاضا برای وسیله نقلیه سرمایه گذاری جدید ۱۰ برابر عرضه است. وی تصریح کرد: نصف شدن تقاضا تا ۲۰ برابر عرضه افزایش می یابد که افزایش مثبتی برای قیمت خواهد بود.

سامسون مو همیشه از پیش‌بینی قیمت ۱ میلیون دلاری بیت‌کوین خود دفاع کرده و به مدیران پول توصیه کرده است که با تحلیل‌های خود برنامه‌های خود را مطابق با آن انجام دهند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا