🚨 اخبار ارز دیجیتال

Samson Mow اشاره می کند که بیت کوین به بالاترین حد خود خواهد رسید، رهبر SHIB سکوت خود را در مورد مگا معامله جدید SHIB شکست، ۱.۲ میلیارد DOGE به Binance و Robinhood منتقل شد: Crypto News Digest توسط U.Today

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اینجا سه ​​مورد برجسته U.Today از آخرین روز فوریه آورده شده است.

شمارش معکوس برای رسیدن به بالاترین قیمت بیت کوین: Samson Mow سرنخ می دهد

پس از ظهور شگفت‌انگیز بزرگترین ارز دیجیتال، مدیر عامل شرکت Jan3 و کارآفرین برجسته ارزهای دیجیتال سامسون موو من یک سرنخ انداختم چه زمانی می توان انتظار بالاترین رکورد بعدی بیت کوین را داشت؟ x پست. به گفته Mow، بیت کوین ممکن است قبل از نصف شدن، که قرار است در آوریل سال جاری انجام شود، به رکورد جدیدی در ارزش برسد. منطق پشت چنین پیشنهاد جسورانه ای رفتار قیمت بیت کوین دیروز است. ارزش بیت کوین به ۶۴۰۰۰ دلار رسید و تنها ۱۰ درصد کمتر از بالاترین رکورد خود باقی ماند. علاوه بر این، مدیر عامل شرکت اعلام کرد که اگر بیت کوین قبل از رویداد نصف شدن، ATH قبلی خود را بشکند، ایده چرخه های بازار را متوقف خواهد کرد، زیرا بیت کوین به دلیل ماهیت غیرقابل پیش بینی آن، «در هر زمانی می تواند هر کاری را انجام دهد». بر اساس گزارش CoinMarketCap، از زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با ۱.۹۵ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته، با ۶۱,۸۵۳ دلار معامله می شود.

رهبر SHIB سکوت خود را در مورد قرارداد جدید Shiba Inu شکست

رهبر شیبا اینو، شیتوشی کوساما، اخیراً برای اشتراک‌گذاری به پلتفرم X رفته است خبر مهم با پیروانش طبق پست X در اکانت رسمی مجله شیب (که هست کینه توز توسط Kusama)، پروژه Shiba Inu وارد یک مشارکت جدید با Zama شده است، یک شرکت رمزگذاری منبع باز که راه حل های مبتکرانه رمزگذاری کاملا هممورفیک (FHE) را برای بلاک چین و هوش مصنوعی توسعه می دهد. رهبر SHIB بر اهمیت این “مشارکت” تاکید کرد و آن را “مشارکت بزرگ” نامید و از جامعه SHIB خواست تا به “چرا رمزگذاری و حریم خصوصی برای اکوسیستم شیب و وضعیت آن مهم است” توجه جدی داشته باشند. همانطور که در آخرین شماره مجله SHIB گفته شد، همکاری بین Shiba Inu و Zama بیش از یک نقطه عطف است، بلکه نشان‌دهنده ” گذار به سوی آینده امن‌تر، خصوصی‌تر و نوآورانه‌تر بلاک چین است.”

۱.۲ میلیارد DOGE به Binance و Robinhood منتقل شد – آیا فروش در راه است؟

بر اساس آخرین داده های ارائه شده توسط Whale Alert، دو تکه بزرگ Dogecoin حامل ۶۹۹,۹۹۹,۹۹۹ DOGE و ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ DOGE، بیل زد به پلتفرم های اصلی معاملات ارزهای دیجیتال Binance و Robinhood. وقتی این پشته‌های DOGE کنار هم قرار گرفتند، ۱.۲ میلیارد توکن با مضمون سگ ایجاد کردند. نقل و انتقال اول ۵۳,۰۶۵,۰۰۶ دلار و دومی ۵۳,۰۶۵,۰۰۶ دلار در فیات ارزش گذاری شد. بسیاری از آلت‌کوین‌های محبوب اکنون پس از رشد بیت کوین در حال بهبود هستند و Dogecoin نیز بیش از ۴۲ درصد رشد کرده و به ۰.۱۲ دلار رسیده است. بنابراین، کریپتو با تم سگ ممکن است با موجی از فروش مواجه شود زیرا نهنگ‌های بزرگ شروع به انتقال دارایی‌های DOGE خود به صرافی‌ها برای تضمین سود می‌کنند. طبق داده‌های CoinMarketCap، Dogecoin در حال حاضر با قیمت ۰.۱۲۴۵ دلار تغییر می‌کند که در ۲۴ ساعت گذشته ۶.۶۴ درصد کاهش داشته است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا