اخبار ارز دیجیتال

وکیل سام بنکمن آزاد دوباره درخواست آزادی مشروط از زندان کرد

وکلای مدافع سام بنکمن فرید مجدداً پیش از محاکمه آتی او برای اهداف مقدماتی درخواست آزادی مشروط کرده اند.

وکلای مدافع سام بنکمن آزاد (SBF) در شکایت آتی او علیه وزارت دادگستری ایالات متحده، درخواست جدیدی را برای آزادی مشروط او برای آماده شدن برای محاکمه ارائه کرده اند.

در ۲۵ سپتامبر، مارک کوهن از قاضی لوئیس کاپلان، که ریاست این پرونده را بر عهده دارد، درخواست کرد که به SBF آزادی موقت بدهد زیرا “برای آماده سازی پرونده ضروری است.” [his] دفاع “

ما معتقدیم که محدودیت‌های دسترسی در حال حاضر، آمادگی کافی برای آزمایش را بسیار دشوار می‌کند.»

وی در ادامه گفت که دولت ۵۰ شاهد و هزاران سند و شواهد به دفاع ارائه کرد. کوهن گفت که نمی‌تواند به اندازه کافی نماینده SBF باشد مگر اینکه با آن مشورت کند و برای شاهدان و نمایشگاه‌های خارج از دادگاه آماده شود.

کوهن درخواست کرد که پرونده “بسیار فنی و پیچیده” است و تیم حقوقی او باید به موکلش کمک کند تا پیچیدگی پرونده را درک کند. او نوشت که “دانش و بینش SBF توسط کارشناسان شخص ثالث قابل تکرار نیست.”

مربوط: FTX شکایتی را علیه کارمندان سابق شعبه هنگ کنگ آغاز کرد

یکی از شرایط جدید آزادی مشروط او این است که وقتی SBF در دادگاه نیست، باید در محل کار خود در حضور وکیل یا همراه با محافظ در اقامتگاه موقت خود در شهر نیویورک باشد.

SBF همچنین اعلام کرد که قصد دارد با یک حکم گاف موافقت کند، که به موجب آن بانکمن-فرید از صحبت با افراد دیگری غیر از وکیل، تیم دفاعی، والدین و خواهر و برادرش در طول دادگاه منع می‌شود. سایر جزئیات شرایط

در ۲۱ سپتامبر، هیئتی متشکل از سه قاضی، درخواست مدیر عامل سابق FTX برای آزادی زودهنگام را رد کرد و اظهار داشت که استدلال وکلای وی در درخواست آزادی “قانع کننده” نبود.

قاضی کاپلان در همان روز آن را اعطا کرد. در حد بنا به درخواست دادستان، شاهدان خاصی از شهادت برای SBF در محاکمات جنایی آینده منع خواهند شد.

اولین محاکمه جنایی بانکمن فرید برای ۳ اکتبر برنامه ریزی شده است، زمانی که او با هفت اتهام جنایی مرتبط با سوء استفاده از وجوه کاربران در طول مدت حضورش در FTX و Alameda Research روبرو می شود. دادگاه دوم در مارس ۲۰۲۴ برگزار خواهد شد و او با پنج اتهام جنایی دیگر روبرو خواهد شد. او در تمام اتهامات خود بیگناه است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری در واقع با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا