اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن-فرید قبل از استرداد به ایالات متحده کیفرخواست می خواهد: گزارش

مقامات باهاما مدیر عامل سابق FTX را از ۱۲ دسامبر، مدت کوتاهی قبل از رد وثیقه، بازداشت کرده اند.

سام بنکمن-فرید، مدیر اجرایی سابق FTX، که اکنون با اتهامات متعددی در ارتباط با کلاهبرداری با سیم و کلاهبرداری اوراق بهادار مواجه است، گفت که با استرداد به ایالات متحده موافقت کرده است. او گفت که می‌خواهد کیفرخواست علیه خود را ببیند.

بنکمن-فرید، که برای اولین بار پس از رد وثیقه در ۱۹ دسامبر در جلسه اضطراری دادگاه باهاما حاضر شد، گفت که قصد ندارد با مراحل لازم برای استرداد خود به ایالات متحده مخالفت کند، اما مایل است که او گفته است که می خواهد شواهد را ببیند. او را متهم کنید او هفته گذشته را در زندان فاکس هیل در باهاما گذراند، مکانی که در آن آزار جسمی و شرایط “خشن” برای زندانیان گزارش شده بود.

برخی از اعضای فضای رمزنگاری، از جمله تیم پشتیبان یوتیوب بن آرمسترانگ، با نام مستعار Bitboy Crypto، گزارش در توییتر، آنها مستقیماً به جلسه دادگاه رفتند تا «به چشم SBF نگاه کنند».

در ایالات متحده، بانکمن-فرید توسط وزارت دادگستری، کمیسیون معاملات آتی کالا و کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ارتباط با کلاهبرداری از سرمایه گذاران و وام دهندگان متهم شده است. تحت رهبری او، FTX و افراد وابسته نیز میلیون ها دلار به نامزدهای سیاسی که گفته می شود قوانین مالی مبارزات انتخاباتی را نقض می کردند، اهدا کردند.

مشخص نیست که چرا مدیر عامل سابق FTX مخالف استرداد است. گزارش شده است که او در صورت مجرم شناخته شدن در تمامی اتهامات ممکن است به ۱۱۵ سال زندان محکوم شود. پس از استماع وی، او به بازداشتگاه اداره اصلاح و تربیت باهاما بازگردانده شد و انتظار می رفت تا ۸ فوریه در آنجا بماند.

مربوط: گزارش شده است که دموکرات‌ها بیش از یک میلیون دلار از بودجه SBF را به قربانیان FTX باز می‌گردانند

مقامات باهامایی بانکمن-فرید را در ۱۲ دسامبر، تنها چند ساعت پس از انجام یک سری مصاحبه آنلاین به عنوان بخشی از تور عذرخواهی مدیر عامل سابق در رابطه با مرگ FTX دستگیر کردند. مقامات گزارش دادند که SBF ابتدا به یک بند زندان فرستاده شد. احتمالاً به عنوان بخشی از تلاش برای کنترل داروهای او، از جمله آدرال و داروهای ضد افسردگی.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا