اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن-فرید نسبت به اتهامات جنایی بی گناه است

پس از جلسه دادگاه در 22 دسامبر، SBF به قید وثیقه آزاد شد و قرار است در 3 ژانویه در برابر قاضی لوئیس کاپلان از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منهتن حاضر شود.

مدیر عامل سابق FTX سام بانکمن-فرید (SBF) که اکنون با وثیقه 250 میلیون دلاری دریافت کرده است، گزارش شده است که در 3 ژانویه در دادگاه در مورد اتهامات کلاهبرداری مالی مرتبط با FTX و Alameda بی گناه است.

SBF در باهاما به ظن کلاهبرداری از سرمایه گذاران و اختلاس وجوه نگهداری شده در صرافی ارزهای دیجیتال FTX به درخواست دولت ایالات متحده دستگیر شد. پس از جلسه دادگاه در 22 دسامبر، SBF به قید وثیقه آزاد شد و قرار است در 3 ژانویه در برابر قاضی لوئیس کاپلان از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منهتن حاضر شود.

بر اساس گزارش رویترز، انتظار می‌رود که SBF در طول جلسه رسیدگی به اتهامات جنایی خود را بی‌گناه کند. در 13 دسامبر، SEC مدیر عامل سابق FTX را به دلیل نقض مقررات ضد تقلب قانون اوراق بهادار سال 1933 و قانون بورس اوراق بهادار در سال 1934 متهم کرد.

متهمان حق دارند در اولین جلسه دادگاه بی گناهی خود را اعتراف کنند و اجازه دارند ادعای خود را به موقع اصلاح کنند.

مربوط: سم بنکمن-فرید در سالن فرودگاه JFK با وثیقه 250 میلیون دلاری “وحشتناک” پیدا شد.

در 28 دسامبر، انتقال وجوه از کیف پول Alameda منجر به مشکوک شدن به دخالت در ناهنجاری SBF شد. با این حال، این کارآفرین به سرعت از شایعات ادعایی فاصله گرفت.

توییت SBF در پاسخ به گزارش کوین تلگراف مبنی بر دریافت آدرس کیف پول بیش از 600 اتر (ETH) از کیف پول Alameda بود.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا