اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن-فرید بسته وثیقه اصلاح شده را تا هفته آینده پیشنهاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این اقدام پس از آن صورت گرفت که کاپلان از استفاده از برنامه پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده SBF و سرویس شبکه خصوصی مجازی (VPN) در حین آزادی شکایت کرد.

وکلای نماینده کارآفرین رمزارز سام بنکمن-فرید (SBF) در دادخواست فعلی FTX به زودی بسته وثیقه اصلاح شده ای را با قاضی لوئیس کاپلان از ناحیه جنوبی نیویورک ارائه خواهند کرد و قصد انجام کاری را دارند. این اقدام پس از آن صورت گرفت که کاپلان از استفاده از برنامه پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده SBF و سرویس شبکه خصوصی مجازی (VPN) در حین آزادی شکایت کرد.

اقدامات قانونی پیرامون سقوط FTX به SBF اجازه داد تا از زندان احتمالی با قرار وثیقه 250 میلیون دلاری جلوگیری کند. اما زمانی که کارآفرین به قید وثیقه پرداخت، از سیگنال، یک سرویس پیام‌رسانی رمزگذاری شده سرتاسر، برای ارتباط با همکاران سابق FTX و Alameda استفاده کرد. قاضی کاپلان SBF را از استفاده از چنین برنامه هایی منع کرد و تهدید کرد که در صورت برهم زدن نظم عمومی، امتیازات وثیقه را لغو خواهد کرد.

به دنبال این دستور، وکیل بانکمن-فرید، کریستین آر. اوردل، در 18 مارس گفت که SBF و دادستان های فدرال “مجموعه ای از شرایط وثیقه خاص را به توافق رساندند که نگرانی های ابراز شده توسط دولت و دادگاه ها را برطرف می کند.” ما سخت کار می کنیم آن را،” او گفت. دادگاه،» بلومبرگ گزارش داد. اوردل در این نامه گفت:

ما معتقدیم که به یک قطعنامه نزدیک شده ایم و انتظار داریم تا هفته آینده بتوانیم یک دستور پیشنهادی را در مورد این شرایط به دادگاه ارائه کنیم.

SBF به اتهام اختلاس از وجوه کاربران FTX بی گناه است. اما اگر این کارآفرین در هشت اتهام مجرم شناخته شود، ممکن است با ۱۱۵ سال زندان روبرو شود.

مربوط: بدهکاران FTX ادعاهای 11.6 میلیارد دلاری، دارایی های 4.8 میلیارد دلاری، بسیاری از دارایی های رمزنگاری “بلاتکلم” را گزارش کردند.

در جریان بازسازی مداوم FTX، مدیریت فعلی فاش کرد که مدیران سابق FTX و Alameda Research 3.2 میلیارد دلار پرداخت و وام از نهادهای مرتبط با FTX دریافت کرده‌اند.

گزارش شده است که بانکمن-فرید اکثریت 2.2 میلیارد دلار بودجه را دریافت کرده است.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، مدیریت FTX در حال بررسی حقوق احتمالی دعوی قضایی علیه گیرندگان و واگذارندگان بعدی است.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا