🚨 اخبار ارز دیجیتال

Sam Bankman Freed از شرکت بیمه برای دریافت هزینه های قانونی با شروع دادگاه شکایت کرد

SBF برای مدیران و افسران خود از طریق شرکت مادر FTX Trading، Paper Bird، غرامت دریافت می کند، اما اکنون که دو شرکت ۱۰ میلیون دلار پرداخت کرده اند، شرکت سومی در این دادخواست ادعا می کند.

وکلای مدیر عامل سابق FTX شکایتی را علیه شرکت بیمه حوادث کانتیننتال در دادگاه منطقه کالیفرنیای شمالی تنظیم کرده اند زیرا مقدمات نهایی برای محاکمه سام بنکمن فرید در منهتن در حال انجام است. گفته می شود که این شرکت بیمه مدیران و افسران (D&O) را برای Paper Bird و شرکت تابعه آن FTX Trading ارائه کرده است. این دعوی توسط آقای بانکمن فرید به عنوان شخصی مطرح شده است.

در این دادخواست ادعا شده بود که Continental Casualty ارائه‌دهنده «بیمه مازاد برج دوم بیمه برج D&O» Paper Bird بوده است. بیمه D&O مدیران و افسران یک شرکت را از ضرر شخصی در صورت شکایت علیه آنها محافظت می کند. چنین پوشش‌هایی را می‌توان در برج‌های استعاری سیاست‌ها سازمان‌دهی کرد، با سیاست‌هایی که روی یک لایه خاص زمانی اعمال می‌شوند که سیاست‌های زیر به محدودیت‌های خود می‌رسند.

طبق این شکایت، لایه اصلی پوشش D&O توسط دو شرکت بیمه برای دفاع از آقای Bankman Freed 10 میلیون دلار پیشنهاد شد و سیاست Continental Casualty ارائه ۵ میلیون دلار بود. این سیاست مستلزم پرداخت ها به صورت جاری بود. هزینه های دفاعی در برابر اتهامات جنایی پوشش داده شد، اگرچه برای “کلاهبرداری، فعالیت مجرمانه و اعمال مشابه” استثنا وجود داشت. هیچ شرط clawback در این سیاست وجود نداشت.

مرتبط: سام بنکمن آزاد از وجوهی که قبلاً توسط آلامدا به او داده شده بود برای پرداخت هزینه های قانونی استفاده می کند: گزارش

در این شکایت اشاره شده است که دو ارائه‌دهنده اصلی بیمه D&O Paper Bird، Beasley و QBE، هزینه‌های دفاعی را طبق شرایط بیمه پرداخت کردند. Bankman Freed از Continental Casualty خواستار پرداخت خسارت از جمله هزینه های قانونی و هزینه های دادرسی مطابق با تعهدات قراردادی خود است.

شکایت Sam Bankman Freed از Continental Casualty. منبع: CourtListener

طبقه سوم برج D&O Paper Bird’s ارائه شده توسط Hiscox Syndicates نیز موضوع دادگاه است. هیسکوکس شکایتی علیه اینترپلیدر علیه لیست بلندبالایی از بیمه شدگان، از جمله Paper Bird و Bankman Freed ارائه کرد. اقدامات متقابل طرفین را وادار می کند تا دعاوی خود را در یک دادرسی قانونی مطرح کنند.

بر اساس شکایتی که در ۹ اوت در دادگاه ناحیه کالیفرنیای شمالی ارائه شده است، بیمه هیسکوکس پس از پرداخت ۱۵ میلیون دلار به عنوان پوشش اولیه اجرایی خواهد شد. در این شکایت آمده است که هیسکوکس انتظار داشت ۵ میلیون دلار خسارت تحت بیمه نامه خود دریافت کند و دفاع برای اطمینان از پرداخت عادلانه درآمد بیمه ضروری است.

شکایت هیسکوکس از ۲۰ نفر نام برد. همه آنها به عنوان دارای ارتباط با FTX و در برخی موارد با عنوان (رئیس بخش) توصیف شدند.

طبق گزارش فایننشال تایمز، Paper Bird مالک کامل FTX Ventures بود و ۸۹٪ از معاملات FTX را در اختیار داشت. این مقاله FTX Trading را به عنوان “یک شرکت بنیادی همانطور که در سلب مسئولیت قانونی FTX مشخص شده است” توصیف کرد. Paper Bird به طور کامل متعلق به Bankman-Fried بود.

Bankman-Fried به دنبال دریافت پرداخت های بیمه D&O تحت بیمه نامه های صادر شده برای West Realm Shires بود. West Realm Shires معمولاً FTX US نامیده می شود. این تلاش با مخالفت کمیته وکلای FTX و طلبکاران روبرو شد و توسط دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در دلاور مسدود شد.

مجله: آمریکا و چین به دنبال رد ادعای رشوه ۴۰ میلیون دلاری SBF هستند: آسیا اکسپرس

نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا